بهترین قالیشویی کرج

سفارش آنلاین

قالیشویی خوب در کرج 

بهترین قالیشویی کرج

به دنبال قالیشویی خوب در کرج هستید؟ قطعاً می دانید شرکت های مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند، اما گزینه‌ای مناسب است که برای شستن فرش ها از بهترین تکنولوژی و مختصصین استفاده کند؛ طوری که هیچ آسیبی به فرش ها وارد نشود و بعد از تحویل از حس تازگی و خوشبویی فرش لذت ببرید. البته برای پیدا کردن قالیشویی کرج بهتر است ابتدا با نحوه کار آنها آشنا شوید و بدانید چه اتفاقی قرار است برای فرش بیفتد، سپس تصمیم بگیرید فرش تان را به چه گروهی می سپارید.

فرش هر خانه‌ای یکی از مهم ترین و اثربخش ترین المان های دکوراسیون است که خانواده های ایرانی توجه خاصی به آن دارند. فرش هرچه باشد برای شست و شو نیاز به مراقبت زیادی دارد. از طرفی هنگام کثیف شدن زیبایی خود را از دست می دهد. به همین خاطر، هر سال برای شستن فرش ها اقدام می کنیم و دوست دارید درخشش و زیبایی آن زنده نگه داریم. با انتخاب بهترین قالیشویی کرج موجب می شود دیگر نگرانی بابت مکان مناسب جهت شستن فرش ها نداشته باشیم و تمام آلودگی ها با کمک افراد متخصص در این زمینه از روی فرش پاک شود.

 

قالیشویی کرج

انواع دستگاه های قالیشویی کرج

این روزها بیشتر کسب و کارها با کمک دستگاه های مکانیزه فعالیت خود را آسان کرده اند و هر چه دستگاه ها جدیدتر و مدرن تر باشد نحوه عملکرد آن ها بهتر خواهد بود. قالیشویی کرج نیز با کمک دستگاه های پیشرفته و تجهیزات لازم شستشوی انواع فرش را سریع تر انجام می دهد؛ به گونه ای که هیچ آسیبی به فرش وارد نشو.د دستگاه های طراحی شده قالیشویی به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک کار خود را انجام می دهند که کارایی و نحوه عملکرد آنها به نوع طراحی و برند انتخابی بستگی دارد. بنابراین بسیار مهم است دستگاه های اتوماتیک قالیشویی در بالاترین کیفیت انتخاب شود.
در ادامه بیشتر با انواع دستگاه هایی که در قالیشویی وجود دارد آشنا می شوید:

قطار شست و شو

این ابزار در هر قالیشویی وجود دارد و مهمترین کار یعنی شستن فرش ها را انجام می دهد. نحوه عملکرد آن به گونه‌ای تنظیم شده که ابتدا آلودگی‌ها و کثیفی های فرش را می شوید، سپس آبگیری می کند و در آخرین مرحله به جمع کردن فرش می پردازد. قطارهای شستشو قالیشویی باید بر اساس استاندارد طراحی شده باشد و کیفیت آن روی عملکرد شستشو فرش بسیار تاثیر گذار است. معمولاً این دستگاه ها با استفاده از پمپ های تزریق مواد شوینده را به میزان مشخص شده روی فرش تزریق می کند و بر اساس کمترین میزان مصرف آب تولید می شود. همچنین با کمک برس های تنظیم شده آن عملیات برس زنی انجام می شود تا مواد شوینده به خوبی بتواند آلودگی‌ها را از بین ببرد.

دستگاه گرد و خاک گیر 

تا به حال به کار بزرگترها هنگام شستشوی فرش دقت کرده اید؟ آن ها ابتدا سطح فرش را از گرد و خاک پاک می کنند و با کمک جاروبرقی لایه اولیه خاک را از بین می برند. کار قالیشویی نیز بدین گونه است که با کمک دستگاه های گرد و خاک گیر قبل از شروع فرایند شستشو تمام گرد و خاک ها در سطح و بافت فرش را از بین می برد.
این دستگاه نیز همانند دستگاه شستشو قابل تنظیم است و با کمک سیلندرها میزان ارتعاش آن بر اساس نیاز مشخص می شود. با ایجاد ارتعاشات گرد و خاک و ذرات آلودگی از بافت فرش بیرون زده و با کمک دستگاه مکش جذب می شود.

سفارش قالیشویی در کرج

دستگاه آبگیری

از دیگر دستگاه های قالیشویی کرج می توان به دستگاه آبگیری اشاره کرد که روند کار آن بسیار ساده است و فرش شسته شده به صورت لول داخل آن قرار می گیرد.  این دستگاه با استفاده از نیروی گریز از مرکز، فرش را با سرعت بسیار بالایی می چرخاند که طی این فرایند تمام آب موجود از بافت آن خارج می شود.

دستگاه خشک کن

دستگاه های خشک کن قالیشویی به دو صورت طراحی شده اند که با نام های لوله خشک کن و اتاق خشک کن شناخته می شوند. مدل اولیه از فولاد ضد زنگ طراحی شده است که فرش ها بعد از مرحله آبگیری به صورت لوله داخل آن قرار می گیرد و در کمترین زمان کاملا خشک می شود. اتاق خشک کن نیز با داشتن فضای مناسب و بالا بردن دمای آن فرآیند خشک کردن فرش را انجام می دهد.
حال که با انواع دستگاه ها آشنا شدید بهتر می توانید حدس بزنید که چرا قیمت شستشوی فرش در قالیشویی متفاوت است. هرچه عملکرد شرکت قالیشویی بهتر باشد و از دستگاه های مکانیزه پیشرفته استفاده کند قطعا برای انجام انواع خدمات مانند قالیشویی هزینه بیشتری دریافت می کند.

شستن بهتر قالی در قالیشویی کرج

نکات برای شستن بهتر قالی در قالیشویی کرج

برای این که انواع فرش ها در قالیشویی به صورت اصولی و درست شسته شود توجه به برخی نکات مهم ضروری است:

شستشوی فرش یک کار مهم است که به حفظ تمیزی و ماندگاری فرش شما کمک می کند. ما در قالیشویی کرج اهمیت تکنیک های قالیشویی مناسب را درک می کنیم. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند هنگام شستشوی فرش به نتایج بهتری دست یابید:

  • یکی از نکات مهم برای شستن فرش ها جداسازی فرش های ماشینی از دستی است، زیرا نوع الیاف و رنگ این دو نوع فرش با یکدیگر متفاوت است و باید نحوه شستشوی آن ها بر اساس نوع فرش مشخص شود.
  • در صورتی که فرش کهنه است شستشوی فرش در قالیشویی باید با دقت بیشتری انجام شود و سلامتی فرش به اثبات برسد، زیرا در صورت وجود سوراخ یا پارگی انجام رفوگری فرش قبل از شستشو ضروری است.
  • توجه داشته باشید هنگام تحویل فرش ممکن است قراردادی امضا کنید که بر پایه برعهده گرفتن خرابی فرش هنگام شستشو توسط شخص تنظیم شده باشد. در این مواقع بهتر است از انتخاب تان صرف نظر کنید، زیرا قالیشویی موظف است فرش شما را بیمه و در صورت آسیب دیدگی خسارت را پرداخت نماید.
  • شستشو فرش ها به فضای مناسب نیاز دارد. اگر فضای کافی برای اندازه فرش وجود نداشته باشد امکان خارج شدن کثیفی ها از فرش و برگشت دوباره آنها به داخل بافت فرش وجود دارد و فرش شما به خوبی تمیز نمی شود.
  • قبل از شستشو اطمینان از اینکه فرش رنگ نمیدهد بسیار اهمیت دارد. معمولاً فرش های دستباف نسبت به ماشینی با این مشکل مواجه هستند که برای شستشوی آنها باید از روند مطمئنی استفاده کرد.
  • انتخاب مواد شوینده مناسب از دیگر نکات مهم شستشوی فرش در قالیشویی کرج است. بهترین مواد شوینده شامل شامپو فرش، پودر صابون و مایع ظرفشویی است که به صورت رقیق شده در آب استفاده می شود.

با رعایت این نکات می توانید در شستشوی فرش در قالیشویی کرج به نتایج بهتری دست یابید. تیم حرفه ای ما نیز آماده ارائه خدمات تخصصی شستشوی فرش هستند تا اطمینان حاصل شود که فرش های شما تمیز و به خوبی نگهداری می شوند.

قیمت قالیشویی در کرج

هزینه شستشوی فرش در کرج با توجه به میزان افزایش حقوق و تورم مشخص می شود که این نرخ توسط اتحادیه قالیشویی اعلام می گردد. در واقع قیمت شستشوی قالی مانند دیگر خدمات همچون مبل شویی در کل استان یکسان است و تمامی قالیشویان موظف اند بر اساس این نرخ فعالیت داشته باشند، اما به طور کلی عوامل مختلفی روی تعیین نرخ شستشوی قالی تاثیرگذار است که در موارد زیر به آن اشاره می کنیم:

جنس فرش: یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار روی روند شستشو جنس فرش است، زیرا قالی ها با قیمت های مختلفی شسته می شوند و این تفاوت قیمت به دلیل جنس و میزان کثیفی آنهاست.

دستباف یا ماشینی بودن: قیمت شستشوی فرش های دستباف نسبت به ماشینی بالاتر است، زیرا این دسته از فرش ها با قیمت بالاتری خریداری می شود و از نظر ساختار و متریال متفاوت و شستشوی آنها با حساسیت بالایی همراه است.

مواد شوینده: فرش ها برای شستشو نیاز به مواد شوینده مناسبی دارند. انتخاب مواد براساس نوع فرش انجام می شود و هر چه حساسیت فرش بیشتر باشد و برای شستشو به مواد شوینده خاصی نیاز پیدا کند، قطعا قیمت شستشوی آن بالا می رود. برای مثال، مواد شوینده فرش ماشینی با توجه به رنگ و کیفیت مشخص می شود.

 

 

مزایای شستشوی قالی

سفارش قالیشویی در کرج

ساکن استان کرج هستید و به دنبال قالیشویی مناسب میگ ردید؟ اگر کمی درباره قیمت شستشوی فرش ها در این استان جستجو کنید می توانید با نرخ های متفاوتی روبرو شوید، اما انتخاب بهترین قالیشویی کرج کمک می کند شستن فرش دستباف یا ماشینی بر اساس اصول و قواعد انجام شود و سلامتی فرش خود را حفظ کنید.
کارخانه قالیشویی اردلان یکی از بهترین شرکت های قالیشویی در استان کرج است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده و با داشتن بیش از یک دهه تجربه اثربخش و رضایتمندی خدمات گسترده ای در زمینه شستشو و قالی  انجام می دهد. با مشاهده نمونه کارهای این مجموعه به راحتی می توانید از کیفیت و عملکرد فوق‌العاده آن مطمئن شوید و با خیال راحت سفارش شستشو خود را انجام دهید.
همچنین تمامی قیمت های این مجموعه بر اساس نرخ اتحادیه مشخص شده است و با برقراری تماس می توانید از روند شستشو و خدمات مجموعه آگاهی کامل کسب کنید.

نحوه ارسال فرش به قالیشویی کرج

بعد از انتخاب قالیشویی کرج با برقراری تماس می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید. شرکت های مختلف برای خدمات رسانی دارای نیروهای مختلفی هستند که نیازی نیست برای نحوه ارسال فرش نگران باشید. گروه تخصصی اردلان نیز در مناطق مختلف کرج فعالیت دارد و اگر در منطقه خاصی زندگی می کنید آن ها نیروهای باتجربه همان منطقه را برای دریافت فرش اعزام می کنند. برای مثال، قالیشویی مهرشهر کرج دارای شماره اختصاصی است و آماده خدمت رسانی به خانواده های این منطقه است.

 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02632401927 در تماس باشید.