سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی گوهردشت کرج

دفتر اداری شعبه گوهردشت:

کرج. خیابان مطهری. نبش خیابان دهخدا. ساختمان هامون. پ 53. واحد 4

قالیشویی اردلان بعد از بازدید رایگان کارشناسان، انواع فرش دست بافت و ماشینی را مشاوره داده و در صورت تمایل مشتری خدمات مربوط انجام میگردد برا اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634409296 در تماس باشید.
بهترین قالشویی گوهردشت

قالیشویی در گوهردشت کرج

قالیشویی گوهردشت برای ساکنین کرج یکی از بهترین و گزینه‌هایی است که آن‌ها می‌توانند انتخاب کنند. امروزه همه می‌دانند که فرش و قالی جزو اثاثیه مهم منزل است. نقش فرش را در زیبایی خانه نمی‌توان انکار کرد. علاوه بر آن فرش نقش پوششی دارد و همینطور به عنوان عایق گرما و سرما هم عمل می‌کند. از همین رو، این اسباب منزل، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پس باید در هنگام شستشو به خوبی از آن مراقبت شود. چراکه فرش در برابر شستشوی غیر اصولی و برخی مواد شوینده، حساس است. این موضوع مخصوصا در شستشوی فرش دستباف باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. بنابراین، با توجه به اهمیت بالای این موضوع، در ادامه به ویژگی‌ها و مزایای قالیشویی گوهردشت خواهیم پرداخت. همراه ما باشید. 

قالیشویی گوهردشت
بهترین قالیشویی گوهردشت

قالیشویی گوهردشت

همانطور که می‌دانید، قالیشویی فرایندی فنی و تخصصی است که نیاز به نیروی متخصص دارد. چون در این صورت است که کار شستشوی فرش به درستی صورت خواهد گرفت. در واقع، طی فرایند قالیشویی، فرش‌ و موکت به روش‌های جدید شسته و خشک می‌شود. به طوری که هر نوع آلودگی از روی آن پاکسازی شود. این آلودگی‌ها می تواند هر نوع لکه و کثیفی دیگری باشد. اما این کار به همین سادگی نیست. در قالیشویی اردلان فرش‌ها به شکل اصولی شسته می‌شوند. شاید به این فکر می‌کنید که منظور از شستشوی اصولی چیست؟

قالیشویی گوهردشت

قبلا به این موضوع اشاره کردیم که برخی از فرش‌ها حساس هستند و می‌توانند با کوچک‌ترین بی‌احتیاطی آسیب ببینند. فرش دستباف را برای شما مثال زدیم که جزو فرش‌های حساس و ظریف است و باید در هنگام شستشو، از آن مراقبت شود. چون در غیر این صورت به بافت فرش دستباف آسیب وارد شده و شکل اولیه آن تغییر می‌کند. همچنین ممکن است رنگ فرش نیز آسیب ببیند و دیگر به درخشندگی قبل نباشد. 

علاوه بر فرش دستباف انواع مختلفی از فرش‌ها و موکت‌ها هم وجود دارد که نیاز به توجه و احطیاط در زمان شستشو دارند. برای مثال یک فرش ممکن است دارای رنگ روشن و درخشان باشد. شستشوی این نوع فرش در قالیشویی گوهردشت به نحوی است که رنگ روشن آن حفظ شده و دچار تیرگی و تغییر ظاهر فرش نشود. در برخی از موارد هم به خاطر عدم توجه و شستشوی مرتب، آلودگی و لکه‌های زیادی روی فرش مشاهده می‌شود. این فرش باید طوری شستشو داده شود که تمام لکه‌ها و آلودگی‌ها از آن زدوده و به طور کامل پاکسازی شوند. یعنی حتی در عمق بافت فرش هم اثری از آلودگی باقی نماند. برخی از افراد ممکن است در مواجهه با چنین فرش‌هایی، از مواد شوینده قوی استفاده کنند که غلظ ترکیبات آن‌ها نامتناسب با نوع فرش است. این کار ممکن است که آلودگی را از بین ببرد. اما مطمئنا بافت و رنگ فرش آسیب خواهد دید. پس نوع مواد شوینده و غلظت آن نیز یکی از موارد بسیار حائز اهمیتی است که در شستشوی فرش مورد توجه قرار می‌گیرد.

ویژگی های قالیشویی گوهردشت
ویژگی های قالیشویی گوهردشت

ویژگی های قالیشویی گوهردشت

قالیشویی اردلان از ابزار آلات مجهز و نوینی برای شستشوی انواع فرش‌ها استفاده می کند. در گذشته خبری از تکنولوژی و دستگاه‌ها و ابزارهای این‌چنینی نبود. برای همین، افراد در آن زمان ناچار بودند که فرش‌های خود را به همان روش سنتی سطل و طی که حتما با آن آشنایی دارید، بشویند. این روش زمان زیادی از آن‌ها مب‌گرفت. این زمان شامل شستشو و خشک کردن فرش می‌شد. چرا که در این روش، باید بعد از شستشو، فرش را چند روزی در فضای باز و زیر نور خورشید بگذاریم تا خشک شود. علاوه بر این‌ها، باید یک فضای مناسب هم برای شستشو داشته باشیم. خانه‌های قدیمی دارای حیاط بودند و از این لحاظ مشکلی نداشتند. ولی برای خانواده‌های امروزی که در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند، شستشوی فرش به روش سنتی، آن‌ها را با دردسر‌های زیادی مواجه خواهد کرد. برخی از آن‌ها فرش را در خیابان پهن کرده و شستشو می دهند. در حالی که در کارخانه قالیشویی اردلان، اصلا اینگونه نیست. در حقیقت فرش‌ها در فضایی مناسب و با دستگاه‌های فوق پیشرفته و دارای استاندارد‌های جهانی شستشو می‌شوند. این قالیشویی دارای تجربه‌ بالایی در زمینه فرش است. فرش‌های شما در این کارخانه، توسط افراد کاملا حرفه‌ای و متخصص شسته می‌شوند تا خیال‌تان از بابت سلامت فرش آسوده باشد. از دیگر ویژگی‌هایی که یک قالیشویی معتبر باید داشته باشد، این است که فرش را در زمان کوتاهی به مشتریان تحویل دهد. این کار طبق معمول در قالیشویی اردلان در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. به طوری که فرش در ۱ الی ۲ روز کاری به صورت پاکیزه و خشک شده به شما تحویل داده خواهد شد. 

 

ویژگی های قالیشویی در گرهردشت
مزایای قالیشویی گوهردشت

مزایای قالیشویی گوهردشت

با سفارش شستشوی فرش در قالیشویی گوهردشت، از مزایای فوق‌العاده آن بهره‌مند خواهید شد. یکی از مزایای این قالیشویی این است که می‌توانید بدون واسطه فرش خود را برای شستشو به آن بسپارید. این موضوع، مزیت دیگری ایجاد می‌کند. این مزیت قیمت مناسب شستشوی فرش به خاطر حذف واسطه‌ها و ارتباط مستقیم با دفتر قالیشویی اردلان است. استفاده از دستگاه‌های مجهز اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، سبب شستشوی فرش‌های شما به شکل اصولی می‌شود. به طوری که با حفظ سلامت فرش، شستشوی آن نیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌گیرد و آلودگی‌های فرش از جمله لکه، میکروب، باکتری و …. کاملا از بین خواهند رفت. 

همچنین تحویل سریع فرش هم یکی دیگر از مزایای این کارخانه قالیشویی است که در بخش قبل به آن اشاره کردیم. 

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی گوهردشت کرج

قالیشویی دارای مراحل مختلفی است که طی آن، فرش، شسته شده و آلودگی‌ها از سطح و عمق آن پاکسازی می‌شوند. بخش عمده این مراحل توسط دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌گیرد. البته طبیعی است که بخشی از آن نیز توسط نیروی ماهر انجام می‌شود. ولی به طور کلی نیروی انسانی در قالیشویی بیشتر کار نظارت بر دستگاه‌ها و تنظیم آن‌ها را بر عهده دارد. 

اولین مرحله شستشوی فرش در قالیشویی اردلان، این است که فرش را به روش اصولی تکانده و با ضربه‌های نه چندان محکم، گرد و غبار را از روی سطح آن خارج کنیم. سپس فرش در دستگاه قرار گرفته و خیس می‌شود. بعد از آن است که نیروی متخصص با توجه به شرایط و نوع فرش، مواد شوینده مناسب را به دستگاه اضافه می‌کند. در این مرحله، مواد به طور کامل در سراسر سطح فرش پخش می‌شود. در مرحله بعد فرش از زوایای متفاوت توسط دستگاه شسته شده و آبکشی می‌شود. در نهایت به یک فضای مخصوص که مانند اتاق سونا است منتقل شده و در آنجا به طور کامل خشک می‌شود.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی گوهردشت کرج

انواع روش‌های شستشو فرش در قالیشویی گوهردشت

شیوه قالیشویی در گوهردشت، به دو صورت است. اکثر فرش‌ها به وسیله دستگاه‌های اتوماتیک که از ابتدا با آن‌ها آشنا شده‌اید، قابل شستشو هستند. بنابراین فرش‌ها در قالیشویی گوهردشت عمدتا به روش اتوماتیک شسته می‌شوند که مراحل آن را توضیح دادیم. 

اما گاهی ممکن است که برخی از فرش‌ها در برابر شستشوی اتوماتیک در دستگاه حساس و آسیب پذیر باشند. گاهی نیز ممکن است تنها بخشی از فرش مثلا یک وجب از آن دچار لکه و آلودگی باشد. در این مواقع روش خشک شویی بهترین گزینه است. البته این موضوع باید توسط متخصصان ناظر بر شستشوی فرش، تصمیم‌گیری شود.

قیمت قالیشویی گوهردشت

حالا که با روش‌ها و مراحل شستشوی فرش آشنا شده‌اید، باید به تعرفه قالیشویی در گوهردشت بپردازیم. قیمت شستشوی فرش در قالیشویی اردلان، به عوامل مختلفی وابسته است. مثلا این که فرش با چه روشی شسته شود یکی از این عوامل است. معمولا شستشو با دستگاه گران‌تر از خشک‌شویی است. نوع مواد شوینده مورد استفاده در شستشوی فرش نیز روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. عامل تاثیرگذار دیگر، میزان آلودگی موجود روی فرش است. می‌دانید که هرچه آلودگی بیشتر باشد تعرفه قالیشویی در گوهردشت نیز بیشتر خواهد شد. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت قالیشویی در گوهردشت، با پشتیبانی این قالیشویی تماس بگیرید. 

قیمت قالیشویی گوهردشت

نحوه سفارش شستشوی قالی در قالیشویی گوهردشت

برای سفارش شستشوی فرش در قالیشویی در گوهردشت می‌توانید به دو صورت عمل کنید. اول این که به صورت حضوری به دفتر این قالیشویی مراجعه کنید و فرش را برای شستشو تحویل دهید. متخصصان با بررسی فرش، درباره شیوه شستشو و قیمت آن به شما مشاوره خواهند داد و در صورت توافق، فرش شما شسته می‌شود. 

روش دیگر این است که از طریق همین سایت با پشتیبانی تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از آن، فرش در منزل از شما تحویل و برای شستشو به قالیشویی منتقل می‌شود. حتی می‌توانید بعد از رزرو آنلاین، به صورت حضوری نیز به دفتر قالیشویی مراجعه نمایید. 

خدمات قالیشویی گوهردشت کرج

در بخش پایانی این مطلب، به خدماتی که در قالیشویی گوهردشت ارائه می‌شود، اشاره خواهیم کرد. این قالیشویی سال‌هاست در زمینه شستشوی انواع و اقسام فرش و موکت خارجی و داخلی فعالیت می‌کند. خدمات مربوط تعمیر و مرمت فرش و موکت نیز در این کارخانه صورت می‌گیرد. همچنین خدمات از بین بردن عارضه‌های خطرناکی مثل کپک فرش نیز در این قالیشویی قابل انجام است.  یکی دیگر از خدمات قالیشویی خوب در گوهردشت، مبل شویی است. قیمت مبل شویی نیز در این قالیشویی، مناسب و به صرفه است. البته این قیمت هم تحت شرایطی می‌تواند متفاوت باشد. 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان در گوهردشت کرج با شماره 24409296 در تماس باشید

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02624409296 در تماس باشید.