سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی حصارک

قالیشویی در حصارک کرج یکی از دغدغه های شهروندانی است که در این محدوده ساکن هستند. طی دو دهه گذشته شرکت تخصصی اردلان سعی کرده تا با ارائه خدمات قالیشویی در حصارک کرج بیشترین رضایتمندی را برای شهروندان به همراه داشته باشد. در این مقاله با جزئیات خدمات و روش های شستشوی فرش در این قالیشویی آشنا خواهید شد.  

قالیشویی در حصارک کرج یکی از شعب شرکت اردلان است که سعی دارند شهروندان ساکن کرج و شهرهای حومه بتوانند بهترین خدمات  قالیشویی را دریافت کنند. این قالیشویی در طول سال انواع خدمات اعم از قالیشویی، رفوگری فرش ها و حتی کار شستشوی مبلمان را نیز به مشتریان خود ارائه می کند.

 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان درحصارک کرج با شماره 02634409296 در تماس باشید

 

قالیشویی حصارک کرج

ویژگی های قالیشویی حصارک

از مهمترین ویژگی های این قالیشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی دقیق فرش های مشتریان از نظر آسیب های احتمالی و پوسیدگی و در صورت لزوم ترمیم فرش ها
 • انتخاب بهترین مواد شوینده و بهترین روش شستشو متناسب با نوع فرش ها
 • انجام فرایند شستشوی فرش با مرغوب ترین مواد شوینده و بهترین دستگاه های روز،  تحت بهترین شرایط بدون آسیب به بافت فرش
 • استفاده از فناوری های روز در دستگاه های آبگیر و انجام فرایند خشک کردن فرش ها
 • ارائه با کیفیت ترین خدمات و مناسب ترین قیمت

بهترین قالیشویی کرج

مزیت قالیشویی حصارک

از مهمترین مزیت هایی که قالیشویی حصارک برای مشتریان در عبارت است از:

 • صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده
 • تسریع در روند شستشوی فرش
 • تمیز شدن کامل فرش
 • پیشگیری از پوسیدگی یا آسیب های  دیگر برای فرش
 • کاهش هزینه ها
 • کم شدن مداخلات انسان در پروسه شستشو
 • ضدعفونی شدن فرش
 • خشک شدن فرش در شرایط مناسب
 • استفاده از مواد شوینده به تناسب تارو پود فرش

روش شستشوی فرش در قالیشویی حصارک

روش قالیشویی در حصارک یکی از سوالاتی است که بسیاری از مشتریان دارند. از آنجا که قالی های دستباف و ماشینی در زمره کالای لوکس و زینتی به شمار می آید از همین رو انتخاب بهترین روش شستشو  برای مشتریان بسیار مهم است. حفظ سلامت و زیبایی قالی اهمیت زیادی دارد که در قالیشویی حصارک سعی داریم بیشترین رضایتمندی مشتریان را جلب کنیم.

به طور کلی روش های مختلفی برای شستشوی انواع فرش وجود دارد که غالبا قالیشویی های باسابقه و حرفه ای سعی می کنند بهترین روش را به تناسب نوع فرش انتخاب کنند.

مهمترین روش های مرسومی که برای شستشوی فرش می توان استفاده کرد عبارت است از:

روش سنتی: در این روش افراد به سبک خانگی و سنتی سعی می کنند فرش را در منزل بشویند. برای اینکار افرادی نیز اقدام به تبلیغات می کنند که بسیاری از شهروندان ممکن است این روش را حرفه ای ندانند.

روش نیمه اتوماتیک: در این روش که غالبا برای فرش های دستباف به کار می رود از نیروی  انسانی در کنار ماشین آلات تخصصی برای شستشوی فرش ها استفاده می شود.

روش تمام اتوماتیک: این روش غالبا برای فرش های ماشینی به کار می رود. که از صفر تا صد شستشوی فرش توسط ماشین آلات تخصصی صورت می گیرد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی حصارک کرج

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی حصارک کرج

شاید برای جالب باشد که بدانید فرش های شما چه مراحلی را برای شستشو در شرکت های قالیشویی طی می کند. نکته مهمی که لازم است بدانید اینکه شستشوی فرش ماشینی با فرش دستباف تفاوت دارد. با این مقدمه به سراغ مراحل شستشوی اصولی فرش می رویم:

 1. تمیز کردن فرش از خاک و هرگونه آلودگی فیزیکی: در این مرحله فرش ها یک به یک باز شده و به کمک دستگاه های مناسبی اقدام به تمیز کردن آن می کنند. این مرحله که در واقع نوعی گردگیری عمیق فرش است حدودا یک ساعت طول می کشد.
 2. انجام شستشوی فرش با بهره گیری از شوینده های قوی و درجه یک: پس از تمیز کردن فرش از آلاینده های مختلف نوبت به شستشوی آن با شوینده های قوی و مرغوب می سد. بسته به سایز فرش و میزان کثیفی آن حدود یک تا سه ساعت این مرحله به طول می انجامد.
 3. شستشوی فرش با آب: پس از آنکه فرش به خوبی تمیز شد، اقدام به شستشوی آن با آب می کنند تا کثیفی ها به همراه مواد شوینده از بافت فرش خارج شود. دو مرتبه این مرحله انجام می شود تا هیچ ماده شوینده یا کثیفی در فرش باقی نماند.
 4. گرفتن آب اضافی فرش توسط دستگاه های مکانیزه: این مرحله آبگیری نام دارد. در این مرحله آب حاصل از شستشوی فرش توسط دستگاه های مخصوص گرفته می شود تا فرش از آسیب پوسیدگی در امان باشد. در این مرحله فرش های لوله شده را داخل دستگاه مخصوص گذاشته تا با چرخش آب اضافی ان خارج و فرش برای مرحله بعد آماده شود.
 5. خشکشویی فرش و آماده سازی آن برای تحویل: با انجام دقیق همه مراحل نوبت به خشک کردن فرش می رسد. برای این کار فرش ها را به صورت آویزان در معرض نور خورشید قرار می دهند تا هم نم اضافی آن خارج و هم ضدعفونی شود.
 6. تحویل فرش به مشتریان: در این مرحله فرش ها به درستی بسته بندی می شود تا در زمان تحویل به مشتریان کثیف نشود.

نکته مهم اینکه همه قالیشویی ها در صورتی که متعهد به کار خود باشند باید همه این مراحل را به دقت انجام دهند. این پروسه سبب می شود که از زمان تحویل فرش به نماینده قالیشویی تا تحویل به مشتری سه تا پنج روز به طول بینجامد.

نکته مهم دیگری که لازم است مدنظر قرار دهید اینکه نوع قالیشویی فرش های ماشینی طبق مراحلی است که گفته شد. در صورتی که شما بخواهید فرش دستباف خود را برای شستشو سفارش دهید مراحلی که گفته شد دارای تغییراتی خواهد بود.

مهمترین نکاتی که در شستشوی فرش های دستباف باید مورد توجه باشد نیز عبارت است از:

 •   پس از تمیز کردن و غبارگیری فرش های دستباف در صورتی که فرش دچار مشکلاتی مانند پوسیدگی یا پارگی باشد باید عملیات شستشو با دقت بیشتری انجام شود
 •   جریان فشار آب باید افشانی و با دمای پایین باشد، این جریان آب باید مطابق خواب قالی بوده و پیش از عملیات شستشو دقت شود که آیا رنگ های قالی رنگ دهی دارد یا خیر؟
 •   از مواد شوینده ای که قلیایی یا اسیدی است استفاده نشود، از همین رو ترکیب آب و مواد شوینده باید ph تنظیم شده ای داشته باشد
 •   مرحله خشک کردن و آویزان کردن فرش باید به شکلی باشد که نم در فرش باقی نماند
 •   دمای آب مورد استفاده برای شستشوی فرش های دستباف نباید بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد
 •   فرش های دستباف برخلاف فرش های ماشینی نباید در مجاورت نور خورشید خشک شود

در صورتی که قصد سفارش شستشوی اصولی فرش های دستباف یا ماشینی خود را دارید می توانید از خدمات قالیشویی در عظیمیه کرج استفاده کنید.

 

نحوه سفارش شستشوی قالی در قالیشویی حصارک

قیمت قالیشویی حصارک کرج

همانطور که میدانید تعرفه قالیشویی در حصارک هر ساله از سوی اتحادیه اعلام می شود. در کنار هزینه های اعلام شده ثابت، هزینه ای که بابت شستشوی فرش می پردازید به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد. ابعاد فرش، دستباف یا ماشینی بودن آن، خدمات جانبی مورد نیاز مثل رفو و… از مهمترین عواملی است که قیمت نهایی شستشوی فرش شما را تعیین می کند.

در صورتی که در محدوده حصارک کرج خواستار استفاده از خدمات قالیشوی باشید می توانید با شماره 34409296 تماس گرفته و با توجه به شرایط فرش خود قیمت نهایی را از کارشناسان قالیشویی اردلان جویا شوید.

نحوه سفارش شستشوی قالی در قالیشویی حصارک

در صورتی که ساکن محدوده کرج و حصارک هستید و قصد سفارش شستشوی قالی خود را دارید می توانید مراحل زیر را طی کنید:

تماس با دفتر مرکزی این شرکت به شماره 34409296

 دریافت مشاوره از کارشناسان این شرکت درباره شرایط فرش

اطلاع از خدمات و هزینه ها

تنظیم سفارش و هماهنگی برای تحویل فرش به نمایندگان قالیشویی در زمان تحویل فرش

دریافت رسید تحویل فرش به نمایندگان قالیشویی

دریافت فرش و اطمینان از سلامت و تمیزی آن

تسویه هزینه های قالیشویی

در نظر داشته باشید که قالیشویی حصارک طی دو دهه فعالیت حرفه ای تلاش کرده تا با تضمین کیفیت خدمات خود بیشترین رضایتمندی را از مشتریان خود داشته باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت https://ardalankaraj.com/ مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق شماره تماس اعلام شده اطلاعات لازم درباره خدماتی که برای شستشوی انواع فرش خود دارید با کارشناسان تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در حصارک کرج

خدمات قالیشویی در حصارک کرج

از مهمترین خدماتی که می توان برای قالیشویی اردلان در حصارک کرج می توان به آن اشاره کرد عبارت است از:

 • رفوگری فرش
 • شستشوی فرش دستباف
 • شستشوی فرش ماشینی
 • مبل شویی

یکی از مهمترین اقداماتی که این شکرت قالیشویی برای راحتی مشتریان خود در نظر گرفته گستره خدمات آن است. در صورتی که شما ساکن هر یک از شهرهای کرج، عظیمیه، مهرشهر یا حصارک باشید می توانید به راحتی با یک تماس با دفتر مرکزی این شرکت به شماره 02632500890 می توانید سفارش شستشوی فرش یا مبل های خود را انجام دهید.

قالیشویی اردلان با بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه شستشوی انواع فرش و خدمات جانبی دیگر، توانسته رضایت حداکثری مشتریان خود را به همراه داشته باشد و به عنوان یکی از بهترین اعضای رسمی اتحادیه صنف مربوط به خود باشد.

 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان درحصارک کرج با شماره 02632500890 در تماس باشید