سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی مهرشهر

دفتر اداری شعبه مهرشهر.

مهرشهر بلوار چهار باندی. بعد از پارک هامون. زنبق چهار پ 49 واحد سه

ما در قالیشویی اردلان در مهرشهر به صورت کاملا رایگان بازید انجام میشود با استعلام قیمت و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02636300063 در تماس باشید.

قالیشویی در مهرشهر

قالیشویی کاری ضروری است که در حفظ محیط زندگی تمیز و سالم نباید از آن غافل شد. در مهرشهر، شهری که به قالی‌ها و قالی‌های زیبای شهرت دارد، هنر قالی‌شویی جدی گرفته می‌شود.

خدمات قالیشویی حرفه ای در مهرشهر طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که فرش شما به خوبی نگهداری می شود و عاری از آلودگی، لکه و مواد حساسیت زا است. از تمیز کردن با بخار گرفته تا خشک شویی، این خدمات با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات، فرش های شما را به طور موثر تمیز کرده و زیبایی اصلی خود را باز می گرداند.

شستشوی منظم فرش نه تنها ظاهر فرش های شما را بهبود می بخشد بلکه به افزایش طول عمر آنها نیز کمک می کند. با از بین بردن کثیفی، گرد و غبار و مواد آلرژی زا، تمیز کردن فرش می تواند به محیط داخلی سالم تری برای شما و خانواده شما کمک کند.

در مهرشهر که فرش نمادی از تجمل و سنت است، سرمایه گذاری در خدمات قالیشویی حرفه ای برای حفظ زیبایی و کیفیت فرش هایتان حائز اهمیت است. با تخصص و تجربه قالیشویی های ماهر می توانید اطمینان حاصل کنید که فرش های خود برای سال های آینده تمیز، تازه و زیبا باقی می مانند.

امروزه فرش یکی از عناصر تاثیر گذار در زیبایی خانه به شمار می‌رود. برای ساکنان کرج، قالیشویی در مهرشهر یکی از نیاز‌های اساسی است که باید به آن توجه شود. چراکه ما در دنیای مدرن زندگی می‌ونیم. دنیایی که در آن، دستگاه‌ها و ماشین آلات مدرن و پیشرفته، باعث تولید فرش‌هایی با جنس و کیفیت‌هاز کوناگونی شده است. به علاوه تنوع در طرح و رنگ و انواع سبک‌های قالی و قالیچه نیز به خاطر وجود تکنولوژی است که صنعت قالی‌بافی را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و آن را متحول کرده است. در حالی که در گذشته با چنین مساله‌ای روبرو نبودیم. چون در آن زمان تا این حد تنوع در جنس و نوع فرش وحود نداشت. بنابراین در شستشوی فرش نیازمند توجه به نکات چندانی نبودیم. اما امروزه این نیاز به شدت حس می‌شود. به همین جهت، در ادامه به مزایا و ویژگی‌های قالیشویی در مهرشهر که با دستگاه‌های ویشرفته صورت می‌گیرد، خواهیم پرداخت. 

قالیشویی مهرشهر
قالیشویی مهر شهر

شستن فرش یکی از کارهای ضروری برای پاکیزگی فرش‌های هر خانه است. در واقع قالیشویی فرایندی است که طی آن، آلودگی‌ها و کثیفی‌ها به طور کامل از روی فرش و داخل الیاف آن، پاکسازی می‌شود. این آلودگی‌ها می‌تواند شامل موارد مختلفی مانند لکه جوهر، لکه چای، ادرار بچه و… باشد. البته روش شستشوی فرش با توجه به آلودگی و همینطور نوع الیاف فرش، متفاوت است. برخی از آلودگی‌ها و لکه‌ها، از طریق خشکشویی از بین می‌روند. اما لکه‌های دیگری مثل ادرار بچه باید به طور کامل شستشو داده شوند. نوع فرش هم یکی از عوامل تعیین کننده در روش شستشوی فرش است. مثلا شستشوی فرش دستباف باید با دقت بیشتر انجام بگیرد. چون الیاف این نوع فرش بسیار ظریف و آسیب‌پذیر است و در صورتی که در شستشوی آن دقت شود، مطمئنا آسیب خواهد دید. 

قبلا شستشوی  فرش،  به روش سنتی و دستی صورد می گرفت. حتما شما هم تجربه شستن فرش‌ها را با شلنگ آب و سطل و طی، مخصوصا در زمان خانه‌تکانی عید، دارید. در این روش از قالیشویی، وقت زیادی صرف شستشوی فرش می شود. اما در صورتی که آلودگی به درون الیاف فرش نفوذ کرده باشد، در پاکسازی آن‌ها دچار مشکل خواهید شد. به طوری که آلودگی، بعد از شستشو به روش دستی، در فرش باقی می‌ماند و ممکن است  فقط کثیفی و لکه‌های سطحی تمیز شوند.

 

ویژگی های شستشوی انواع قالی در مهرشهر

قالیشویی اردلان در مهرشهر

شستن فرش یکی از کارهای ضروری برای پاکیزگی فرش‌های هر خانه است. در واقع قالیشویی فرایندی است که طی آن، آلودگی‌ها و کثیفی‌ها به طور کامل از روی فرش و روش شستشوی فرش در قالیشویی اردلان، بسیار پیشرفته  است. در واقع در این کارخانه قالیشویی، برای شستن فرش‌ها از دستگاه‌های نوینی استفاده می‌شود که آلودگی را به بهترین شکل ممکن در سطح فرش و درون الیاف آن از بین می‌برد. همچنین، در صورت نیاز، فرش‌ها به روش خشکشویی، شستشو داده می‌شوند. علاوه بر این‌ها، با سپردن فرش خود به قالیشویی در مهرشهر کرج، می‌توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که به فرش شما آسیب نخواهد رسید. این مساله در شستشوی فرش بسیار مهم است، چون فرش از جمله لوازم اساسی منزل است که نقش بسیار زیادی در زیبایی محل زندگی شما دارد. بنابراین باید به روش اصولی شسته شود تا از آسیب‌های اختمالی در امان باشد. 

 

مزایای استفاده از دستگاه های اتوماتیک در قالیشویی مهرشهر

ویژگی های شستشوی انواع قالی در مهرشهر

برای شستشوی قالی، باید به یک کارخانه قالیشویی معتبر مثل قالیشویی اردلان مراجعه کنید. چون شستن فرش یک کار تخصصی و حساس است که باید در کارخانه‌های مجهز و توسط نیروی متخصص انجام بگیرد. مخصوصا کسانی که قصد شستشوی قالیچه در مهرشهر کرج را دارند باید از معتبر بودن قالیشویی مورد نظر اطمینان حاصل کنید. چون قالیچه، یک فرش زینتی و نفیس محسوب می‌شود که ارزش بالایی دارد.
اما سوال اینجاست که ویژگی‌های یک قالیشویی خوب چیست؟ یعنی قالیشویی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که بتوانید به آن اعتماد کرده و شستشوی فرش خود را به آن بسپارید. از جمله ویژگی‌های قالیشویی در کرج، مواردی هستند که در ادامه بیان می‌کنیم:

1_ شستشوی فرش با دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته

2_  انجام کار شستشوی قالی توسط نیروی ماهر

3_ قیمت به صرفه نسبت به قالیشویی‌های دیگر

4_امکان شستشوی فرش به روش‌های مختلف

5_ داشتن مجوز قالیشویی

6_ داشتن سابقه بالا در زمینه شستشوی فرش 

مزایای استفاده از دستگاه های اتوماتیک در قالیشویی مهرشهر

قبل از اینکه با مزایای استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک در شستشوی فرش آشنا شوید، ابتدا باید کمی درباره این دستگاه‌ها بدانید. با ظهور عصر تکنولوژی، شستشوی فرش نیز یکی از زمینه‌هایی بود که تحت تاثیر آن قرار گرفت. به طوری که امروزه قالیشویی در کرج و اکثر شهر‌های ایران با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیکی انجام می‌شود که نسبت به روش سنتی از ایمنی بالایی برخوردار هستند. بعد از اینکه فرش در داخل دستگاه قرار داده شده‌ و گرد و غبار آن توسط برص‌های مخصوص از بین رفت، حالا نوبت به ریختن آب و خیس کردن فرش می‌رسد. در این زمان اپراطور باید شوینده مناسب را اضافه کند تا به صورت اصولی توسط دستگاه، روی قالی پخش شود و همه آلودگی‌ها را از بین ببرد. در پایان، فرش از همه جهات شسته شده و خشک می‌شود. 

 

قالیشویی مهرشهر
سفارش قالی در قالیشویی مهرشهر کرج

شستشوی فرش با این روش مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای شستشوی فرش در قالیشویی مهرشهر در کرج با استفاده این دستگاه‌های مجهز و اتوماتیک این است که دیگر نیازی به نیروی انسانی به تعداد بالا نیست. چون بیشتر فرایند شستشوی قالی  توسط دستگاه انجام شده و نیروی انسانی نقش مدیریتی داشته و کار‌های کوچکی مثل تنظیم درجات و افزودن مواد شوینده را انجام می‌دهند که دستگاه قادر به انجام آن‌ها نیست. با کاهش نیروی انسانی و افزایش نقش دستگاه‌های اتوماتیک در شستشوی فرش، اشتباهات احتمالی در این کار کمتر شده و فرش با دقت بیشتری شسته می‌شود. 
برای کنترل و مدیریت این دستگاه‌ها افراد متخصص و ماهری به کار گرفته می‌شوند که شناخت کافی درباره هر نوع فرشی دارند. مثلا شستشوی فرش دستباف یک فرایند حساس است که نیاز به دقت بیشتری دارد. معمولا نیروهای ماهر با بررسی بیشتر درباره نوع فرش و الیاف آن، روش شستشو و همینطور مواد شوینده مناسب را انتخاب می‌کنند. به علاوه شستشو با دستگاه‌های اتوماتیک  باعث از بین رفتن لکه‌های عمیق که در داخل بافت فرش نفوذ کرده‌اند می‌شود. در حالی که در روش دستی چنین امکانی وجود ندارد و همواره بخشی از آلودگی‌ها در عمق فرش باقی می‌ماند. اگر این روش را برای شستشوی قالی انتخاب کنید، در وقت و زمان شما نیز صرفه جویی خواهد شد. چون دستگاه‌ با سرعت بالایی فرش را شسته و خشک می‌کند. یکی دیگر از مزایای شستشوی فرش به صورت اتوماتیک، صرفه جویی در آب و انرژی است. این دستگاه‌های پیشرفته بر خلاف روش سنتی قالیشویی، فرش را با کمترین میزان آب می‌شویند و پاکیزه تحویل می‌دهند. مزیت دیگر این روش مدرن، خشک کردن سریع فرش است. در روش دستی باید فرش را چند روز در محیطی باز قرار دهید تا خشک شود. اما باید بدانید که این کار باعث جذب آلودگی‌ها و میکروب و باکتری به فرش می‌شود. پس فرش دوباره آلوده شده و تمام زحمات شما برای پاکسازی آن بی‌نتیجه خواهد بود. در حالی که در قالیشویی اردلان فرش درون محفظه‌های حرارتی قرار می‌گیرد و در مدت زمان بسیار کوتاهی خشک می‌شود. به طوری که اثری از رطوبت در آن باقی نخواهد ماند. 

خدمات قالیشویی مهرشهر کرج

قالیشویی در مهرشهر خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌دهد. در این قالیشویی انواع فرش از دستباف گرفته تا ایرانی و خارجی شستشو می‌شود. در صورت نیاز امکان شستشوی فرش به روش خشکشویی هم وجود دارد. این روش بیشتر برای فرش‌های دستباف توصیه می‌شود تا به بافت آسیب‌پذیر آن آسیبی ونرسد. همچنین می‌توانید کار ترمیم و بازسازی بافت فرش‌های قدیمی خود را به قالیشویی اردلان بسپارید. در این قالیشویی افراد متخصصی کار ترمیم فرش‌ها را بر عهده دارند.  شستشوی انواع موکت نیز در این کارخانه انجام می گیرد. 

یکی دیگر از خدماتی که در قالیشویی در مهرشهر کرج انجام می‌شود، مبل شویی است. میل شویی هم مانند شستشوی فرش نیاز به تخصص دارد. این مار در کارخانه قالیشویی و با استفاده‌ از دستگاه‌های مجهز و شوینده‌های مناسب انجام می‌گیرد. 

 

تعرفه قالیشویی در مهرشهر کرج

سفارش قالی در قالیشویی مهرشهر کرج

قالیشویی مهرشهر کرج در زمینه شستشو و تعمیر فرش، سفارش می‌پذیرد. در این قالیشویی فرش با روش مدرنی شستشو می‌شود و بعد از شستشو، فرش را در سلامت و پاکیزگی کامل تحویل خواهید گرفت. در این قالیشویی فرش با کمترین مقدار آب شستشو می‌شود. بنابراین با سفارش قالی به  قالیشویی در مهرشهر به حفظ ذخایر ارزشمند آب و انرژی کمک‌خواهید شد. چرا که اگر آب نباشد علاوه بر شستشوی فرش، زندگی بشر غیر ممکن خواهد بود. شما می‌توانید هر نوع قالی و موکتی را صرف نظر از اینکه دستباف است یا ایرانی و خارجی، برای شستشو به قالیشویی اردلان تحویل دهید و از مزایای شستشوی فرش در آن بهره مند شوید. 

تعرفه قالیشویی در مهرشهر کرج

تعرفه شستشوی فرش یکی از موارد مهمی است که در هنگام سفارش باید به آن توجه کنید. چون شستشوی فرش با قیمت کمتر، یک مزیت است که  قالیشویی در مهرشهر کرج از آن برخوردار است. البته قیمت شستشو بستگی به نوع فرش و متراژ آن دارد. برای مثال، قیمت شستشوی فرش ماشینی با فرش دستباف متفاوت است. متراژ فرش هم در قیمت شستشو تاثیر دارد. یعنی هر چقدر اندازه فرش بزرگ‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای شستن آن پرداخت شود. نوع فرش هم می تواند روی قیمت تمام شده تاثیر بگذارد. چراکه نوع بافت فرش تعیین می‌کند که با چه روشی و چه نوع مواد شوینده‌ای، شستشو صورت بگیرد. طبیعی است این تفاوت می تواند قیمت شستشوی فرش را کاهش یا افزایش دهد. همچنین اگر بخواهید سفارش شستشوی موکت را بدهید باز هم قیمت‌ها متفاوت است. برای دریافت دقیق قیمت می‌توانید از بخش پشتیبانی قالیشویی اردلان کمک بگیرید. 

زمان تحویل در قالیشویی مهرشهر کرج

زمان شستشوی فرش هم یکی از فاکتور‌هایی است که برای افراد اهمیت دارد. چون آن‌ها تمایل دارند که فرش را در زمان کوتاهی، به صورت شسته و پاکیزه تحویل بگیرند. گفتیم که در این کارخانه قالیشویی، فرش‌ها با دستگاه‌های مدرن انجام می‌شود. این کار سرعت شستشوی قالی را تا حد زیادی بالا می‌برد. به طوری که نسبت به روش سنتی،  فرش‌ها با سرعت چند برابری  شسته و تحویل داده می‌شوند. با توجه به این موضوع، با سپردن فرش به قالیشویی فوری در مهرشهر کرج می‌توانید فرش خود را در زمان کوتاهی تحویل بگیرید. این کار معمولا کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود. 

فرش یک کالای بسیار ارزشمند است که منزل شما، بخش عمده‌ای از زیبایی خود را به آن مدیون است. علاوه بر این، بافت فرش بسیار آسیب‌پذیر است. به ویژه شستشوی فرش‌ دستباف که در این مقاله چندین بار به این موضوع اشاره کردیم. بنابراین فرش باید با روش اصولی و با به کارگیری  شوینده‌های استاندارد که با توجه به انواع فرش متفاوت است، شسته شود. در غیر این صورت احتمال رسیدن آسیب به این کالای ارزشمند افزایش می‌یابد. برای این منظور، دستگاه‌های قالیشویی که ایمنی بالایی دارند، به کمک انسان آمده‌اند تا فرش بدون ایجاد هرگونه آسیب و خرابی شسته شود.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان در مهرشهر کرج با شماره 36300063 در تماس باشید

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02636300063 در تماس باشید.