سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی جهانشهر کرج

قالیشویی اردلان با بهره مندی از دستگاه های به روز و مواد شوینده خدمات گسترده ای در محله جهانشهر شهر کرج ارائه می دهد قالیشویی در جهانشهر کرج با تکیه بر دانش متخصصین در خدمات قالیشویی بهترین است و تمامی کاربران هنگام تحویل فرش ها حس خوب و آرامشی کسب میکنند زیرا تمیزی کار بعد از شستشو کاملا قابل مشاهده است و هیچ آسیبی به الیاف فرش وارد نشده است.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634418096 در تماس باشید.
بهترین قالیشویی جهانشهر کرج

ویژگی های قالیشویی در جهانشهر کرج

فرش یکی از گران بهاترین وسایل خانه است که تاثیر فوق العاده ای روی چیدمان و زیبایی خانه دارد. به همین خاطر، تمیز و حس پاکیزگی آن روی روحیه و احساس بهتر تمام اعضای خانوادع تاثیرگذار است. از طرفی، شستن آن باید کاملا اصولی انجام شود و سپردن آن به افراد متخصص به ماندگاری و دوام بیشتر کمک می کند.این مجموعه شستشوی فرش را به صورت تخصصی انجام می دهد و اصول و قوانین خاصی برای حفظ سلامتی فرش در نظر دارد. در واقع با استفاده از دستگاه و مواد شوینده استاندارد بالاترین کیفیت شستشو را به ارمغان می آورد و با توجه به نوع فرش روند شستشو را مشخص می کند.  در ادامه با دیگر ویژگی های این قالیشویی آشنا می شوید:

 

قالیشویی جهانشهر

 • قالیشویی اردلان نه تنها در منطقه جهانشهر خدمات رسانی می کند، بلکه به عنوان قالیشویی باغستان شناخته می شود. این مجموعه آمادگی لازم را دارد که به محدوده های مختلف استان کرج بهترین و بالاترین خدمات خود را ارائه دهد.
 • تمامی نیروهای قالیشویی در جهانشهر حرفه ای و باتجربه هستند و برای ارائه کیفیت بالا آمادگی لازم را دارند. علاوه براین اقدامات ترمیمی مانند رفوگری فرش ماشینی را انجام می دهند و حداکثر تلاش خود را برای حس رضایت مخاطبین به کار می گیرند.
 • شستن فرش های ماشینی و دستبافت در این مجموعه متفاوت است. زیرا هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند و ظرافت و حساسیت فرش های دستبافت بیشتر است.
 • حضور دستگاه های مکانیزه و پیشرفته قالیشویی یکی دیگر از ویژگی های جذاب این مجموعه است که در کمترین زمان تمام آلودگی های فرش را از بین می برد و دیگر نیاز به نیروی انسانی ندارد. همچنین باعث کاهش هزینه های مصرفی شده است.
 • قالیشویی جهانشهر
  قالیشویی جهانشهر
 • دستگاه های قالیشویی فوری جهانشهر کاملا استاندارد هستند و بدون آسیب رساندن به بافت فرش تمامی لکه ها و کثیفی ها را از بین می برند.
 • خوشبختانه با خدمات رسانی آنلاین قالیشویی باغستان یا همان اردلان سفارش خود را بدون دردسر ثبت می کنید و با قراری تماس با مشاورین این مجموعه می توانید از روند کاری و زمان تحویل با خبر شوید.
 • نیروهای قالیشویی در اسرع وقت به محله شما اعزام می شوند و فرش ها را تحویل می گیرند.
 • هزینه شستن فرش ها کاملا منصفانه است و با توجه به نوع و متراژ فرش مشخص می شود. استفاده از ابزار و دستگاه های پیشرفته نیز روی قیمت نهایی تاثیرگذار است. اگر هم تصمیم دارید از دیگر خدمات مانند مبل شویی یا رفوگری استفاده کنید باید هزینه جداگانه ای پرداخت نمایید.
 • قالیشویی در جهانشهر نه تنها در زمینه شستن فرش های دستبافت و ماشینی فعالیت دارد، بلکه مبل شویی و رفوگری نیز انحام می دهد. هزینه مبل شویی مانند دیگر خدمات به تعداد، نوع پارچه و ابزارهای مورد استفاده بستگی دارد. همچنین هر چه کثیفی و آلودگی بیشتر باشد، زحمات کارکنان بیشتر خواهد بود.

ویژگی های قالیشویی جهانشهر در کرج

مزایای قالیشویی در جهانشهر کرج

 • تمامی کارها در قالیشویی به طور خودکار انجام می شود. بعد از شستن، فرش های برای آبگیری وارد دستگاه دیگری می شوند و ابزارهای شستشو از برس ها و فرچه های مختلفی بهره مند هستند. بنابراین برنامه شستشو متناسب با نوع فرش قابل تنظیم است.
 • استفاده از مواد شوینده مناسب برای فرش های ابریشمی بسیار اهمیت دارد. قالیشویی خوب به این موضوع دقت دارد و عدم آسیب دیدگی الیاف را تضمین می کند.
 • با ارائه خدمات رفوگری، ترمیم فرش نیز همزمان با شستن ارائه می گردد و ریشه های جدید جایگزین ریشه های قدیمی می شود.
 • برای پیشگیری از تغییر رنگ دادن فرش ها از تکنیک های امروزی استفاده می شود و مواد تثبیت کننده به ماندگاری و زیبایی ظاهری فرش ها بسیار کمک می کند.
 • از دیگر مزایای قالیشویی حفظ جلوه و ظاهر خاص فرش است که با کمک دارکشی و پرداخت،
 • مزایای قالیشویی در جهانشهر کرج
  مزایای قالیشویی در جهانشهر کرج

اهمیت سرعت عمل در قالیشویی در جهانشهر

با حضور قالیشویی های متعدد در کرج، از قالیشویی باغستان تا مهرشهر و … رقابت تنگاتنگی میان آن ها به چشم می خورد. یکی از موضوعات مهمی که باعث تفاوت بین شرکت های مختلف می شود، سرعت عمل است. تنها تعداد کمی از قالیشویی ها با استفاده از تجهیزات و امکانات حرفه ای خوش قول هستند و می توانند خدمات با کیفیتی را در کمترین زمان ارائه دهند. قالیشوییدر  جهانشهر اردلان نیز با بهره مندی از متخصصین و مواد شوینده های اثربخش به خوبی توانسته با سرعت بالایی خدمات گسترده ای را در ایام نزدیک به عید ارائه دهد و پاسخگوی تمامی مشتریان باشد.

اهمیت سرعت عمل در قالیشویی جهانشهر

زمان بندی شستشوی فرش جهانشهر

زمان بندی شستن فرش های بسیار مهم است. خیلی ها تصور می کنند بهترین زمان برای این کار، نزدیک ایام عید است، در حالی که هنگام ورود به بهار، آب و هوای بیشتر مناطق بارانی است و اطمینانی به آفتابی بودن هوا نخواهد بود. در صورتی که فرش های به خوبی خشک نشوند، احتمال آسیب دیدگی و پوسیدگی الیاف آن ها افزایش می یابد. البته شستشوی فرش در جهانشهر در بهترین زمان انجام می شود و متخصصین به این موضوع توجه ویژه ای دارند. همچنین با کمک بهترین ابزارها تلاش می کنند آب موجود در بافت فرش کاملا خارج شود.

ضمانت قالیشویی در جهانشهر کرج

قالیشوییی اردلان جهانشهر کرج با بیش از یک دهه تجربه در این زمینه فعالیت دارد و حفظ سلامت فرش های مخاطبین را کاملا تضمین می کند. زیرا بر انتخاب مواد شوینده حساسیت بالایی دارد و برای استفاده از دستگاه کیفیت و نوع الیاف فرش ها را بررسی می کند. خدمت رسانی در این مجموعه کاملا حرفه ای است

نحوه سفارش شستشوی قالی در قالیشویی در جهانشهر

بعد از انتخاب قالیشویی اردلان کرج با برقراری تماس خدمات مورد نیاز را مشخص می کنید. سپس نیروهای مجموعه در اسرع وقت در محله شما حاضر می شوند و فرش ها را تحویل می گیرند. بعد از شستشوی فرش نیز نیازی نیست برای ارسال آن نگران باشید. فرش ها شسته و لول کرده درب منزل تحویل داده می شود.

قیمت قالیشویی در جهانشهر

قیمت شستشوی فرش ها با توجه به نرخ اتحادیه مشخص می شود. عوامل مختلفی مانند اندازه، نوع فرش، الیاف، مواد شوینده و تجهیزات مورد نیاز روی قیمت نهایی تاثیر گذار است. اتحادیه نیز با توجه به تورم سالیانه، سطح و کیفیت خدماتی قیمت های متفاوتی را اعلام می کند که این موضوع روی یکسان بودن قیمت ها در مجموعه های مختلف تاثیرگذار بوده است.
برای اطلاع دقیق از قیمت می توانید با قالیشویی منطقه مورد نظرتان تماس بگیرید. با مشخص کردن خدمات مورد نیاز، تعداد فرش ها، متراژ و نوع آن ها قیمت نهایی اعلام خواهد شد.

قیمت قالیشویی جهانشهر

خدمات قالیشویی در جهانشهر کرج

شستشوی فرش جهان شهر کرج فرآیند خاصی دارد. هنگام حمل کردن فرش ها استفاده از پلاستیک برای پیشگیری از نشستن آلودگی ها و غبار ضروری است. قدم دوم نوبت به شستشوی فرش ها می رسد. روند شستن فرش ها باید مطابق با الیاف ها تنظیم شود و انتخاب دمای مناسب آب نیز یکی از مراحل مهم است. در مرحله آبکشی نیز باید جریان آب به طور یکنواخت با دمای متعادل روی فرش قرار گیرد. در موارد زیر با دیگر خدمات قالیشویی آشنا می شوید

 • برای پاک سازی لکه های فرش مانند شکلات، نسکافه و … از مواد شوینده مناسبی استفاده می شود.
 • مبل ها مانند فرش ها خیلی سریع کثیف می شوند و نیاز به شستشو دارند. مخصوصا مواقعی که لکه های ماندگار روی پارچه آن ها شکل گرفته است. برای پاکسازی و حفظ ظاهر مبل ها می توانید از قالیشویی کرج کمک بگیرید. آن ها به صورت اصولی و دستگاه های پیشرفته انواع لکه های مبل را از بین می برند.
 • شستن فرش دستبافت با ماشینی کاملا متفاوت است و به تنهایی نمی توانید برای تمیز کردن آن اقدام کنید. با کمک قالیشویی، فرش دستبافت حمل و در شرایط کاملا ایمن شستشوی آن انجام می شود.

کلام آخر

قالیشویی در جهانشهر کرج یکی از بهترین پیشنهادها برای بازگرداندن حس تازگی به خانه است. با ثبت سفارشتان کارشناسان توضیحات لازم را به شما ارائه می دهند و در اسرع وقت درب خانه تان حاضر می شوند. بدون این که دغدغه ای بابت کیفیت شستشو و سلامتی فرش داشته باشید، خانه تان را تمیز می کنید و از پهن کردن فرش خوشبو و درخشان لذت می برید.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان در جهانشهرکرج با شماره 34418096 در تماس باشید

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634418096 در تماس باشید.