سفارش آنلاین

قالیشویی

قالیشویی یکی از مهارت‌ها و حرفه‌های بسیار مهم و پرکاربرد و پرفایده برای اکثریت افراد است. در واقع همه افراد حداقل سالی یک بار به قالیشویی نیاز پیدا می‌کنند. اگر شما دوست دارید که در مورد خدمات شستشوی فرش بیشتر بدانید بهتر است که این مطلب را تا انتهای آن مطالعه کنید.
همانطور که می‌دانید در گذشته معمولاً شستشوی فرش توسط خود افراد و در حیاط منزل و یا پشت بام خانه‌ها انجام می‌شد. در دنیای آپارتمانی امروز در اکثر مواقع امکان شستشوی فرش در منزل وجود ندارد. از طرفی شستشوی فرش نیاز به یک سری ریزه‌کاری‌ها و نکات بسیار مهمی دارد که اگر درست رعایت نشود می‌تواند صدمات زیادی را به فرش وارد کند. همچنین بهتر است که هر فرش و قالی را متناسب با خواص و ویژگی‌هایی که دارد، شست. مثلاً شستشوی فرش دستباف با شستشوی فرش ماشینی با هم متفاوت است. یا اگر فرش مورد نظری که قرار است شسته شود در گذشته دچار آسیب، پوسیدگی یا پارگی است شستن آن با شستن یک فرش سالم متفاوت خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که حتماً برای شستشوی فرش‌های خود آن را به یک قالیشویی معتبر بسپارید.قالیشویی یکی از مهارت‌ها و حرفه‌های بسیار مهم و پرکاربرد و پرفایده برای اکثریت افراد است. در واقع همه افراد حداقل سالی یک بار به قالیشویی نیاز پیدا می‌کنند. اگر شما دوست دارید که در مورد خدمات شستشوی فرش بیشتر بدانید بهتر است که این مطلب را تا انتهای آن مطالعه کنید.
همانطور که می‌دانید در گذشته معمولاً شستشوی فرش توسط خود افراد و در حیاط منزل و یا پشت بام خانه‌ها انجام می‌شد. در دنیای آپارتمانی امروز در اکثر مواقع امکان شستشوی فرش در منزل وجود ندارد. از طرفی شستشوی فرش نیاز به یک سری ریزه‌کاری‌ها و نکات بسیار مهمی دارد که اگر درست رعایت نشود می‌تواند صدمات زیادی را به فرش وارد کند. همچنین بهتر است که هر فرش و قالی را متناسب با خواص و ویژگی‌هایی که دارد، شست. مثلاً شستشوی فرش دستباف با شستشوی فرش ماشینی با هم متفاوت است. یا اگر فرش مورد نظری که قرار است شسته شود در گذشته دچار آسیب، پوسیدگی یا پارگی است شستن آن با شستن یک فرش سالم متفاوت خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که حتماً برای شستشوی فرش‌های خود آن را به یک قالیشویی معتبر بسپارید.

 

مزایای شستشوی قالی

مزایای شستشوی قالی

معمولا بعد از گذشت مدت زمانی از استفاده از هر فرشی به دلایل مختلف از جمله جذب آلودگی کثیفی و… فرش و قالی شما نیاز به شستشو و تمیزی پیدا می‌کند. برای حل این مشکل می‌توانید از روش سنتی یا با استفاده از قالیشویی این مشکل را حل کنید. شستشوی سنتی فرش و قالی مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد که از مهمترین معایب آن می توان به امکان آسیب به فرش، نداشتن مکان برای شستشو و… اشاره کرد. اما اگر فرش مورد نظر را به یک قالیشویی معتبر و با سابقه بسپارید می‌توانید تمامی این فرایند را بدون هیچ نگرانی و با اطمینان خاطر سپری کنید. مهمترین مزایای شستشوی فرش از طریق قالیشویی را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.

  • شستشوی فرش از طریق مجهزترین و به روز ترین دستگاه‌های قالیشویی انجام می‌شود.
  • فرایند آبگیری و خشک شدن فرش‌ها به صورت یکنواخت و یک دست انجام می‌شود.
  • شستشوی فرش متناسب با نوع فرش و متریال استفاده شده در آن انجام می‌شود.
  • شرایط آب و هوایی تاثیری در خشک شدن و آبگیری فرش‌ها ندارد.

مبل شویی

مراحل شستشوی قالی در اردلان کرج

مراحل شستشوی قالی در قالیشویی اردلان به شرح زیر است:
در اولین مرحله بعد از ثبت درخواست شما در مورد شستشوی قالی همکاران ما در این مجموعه به محل مورد نظر مراجعه می‌کنند و فرآیند حمل و نقل فرش‌ها انجام می‌شو. در مرحله دوم با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مرغوب و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مجهز شستشوی فرش انجام می‌شود (برای فرش دستباف در ابتدا فرایند گرد و غبار گیری یا خاک گیری انجام می‌شود).
مرحله بعد مربوط به آبکشی فرش و قالی موردنظر است که این فرآیند به صورت کاملا اصولی و استاندارد انجام می‌شود. در ادامه نیز باید آبگیری فرش به صورت یکنواخت انجام شود تا در هیچ قسمتی از فرش آب باقی نماند. خشک کردن فرش و قالی مرحله بعدی شستشوی قالی در قالیشویی اردلان کرج است. در آخرین مرحله نیز ارسال فرش‌های شما به صورت کاملا اصولی و استاندارد به محل مورد نظر انجام خواهد شد.
اگر شما در منطقه عظیمیه ساکن هستید و به دنبال یک قالیشویی در عظیمیه هستید، می‌توانید قالیشویی اردلان را برای شستشوی فرش و مبل خود انتخاب کنید.

 

قیمت قالیشویی عظیمیه کرج
قالیشویی

خدمات قالیشویی اردلان کرج

یکی از مهمترین موضوعاتی که هر شخصی که تمایل دارد از خدمات قالیشویی استفاده کند این است که با خدمات آن آشنا شود. در این قسمت می‌خواهیم خدمات قالیشویی اردلان کرج را با شما در میان بگذاریم تا بعد از مطالعه و بررسی خدمات در صورتی که تمایل داشتید قالی و فرش‌های خود را به این قالیشویی بسپارید.
شستن قالی قاعدتاً مهمترین و اصلی‌ترین کاری است که هر قالیشویی باید انجام بدهد، شستن قالی‌ها به صورت کاملا حرفه‌ای و تمیز است. 
در قالیشویی اردلان کرج تمامی این فرآیند به صورت اتوماتیک و با استفاده از دستگاه‌های مجهز و مدرن انجام می‌شود. بعد از شستشوی تمامی فرش‌ها، فرش‌های مورد نظر داخل دستگاه آبگیر قرار می‌گیرد تا آب اضافی آن‌ها گرفته شود. دستگاه‌هایی که در قالیشویی اردلان کرج استفاده می‌شوند دارای چند برس و فرچه هستند تا بهترین نظافت برای قالی مورد نظر انجام شود. واضح هست که هر فرش متناسب با متریال آن باید شسته شود، یعنی شستشوی فرش دستباف با شستشوی فرش ماشینی با هم متفاوت است.

شستشوی فرش دستباف

همانطور که در بالا نیز مورد آن صحبت شد، فرش‌های دستباف شستشوی متفاوتی نسبت به فرش‌های ماشینی دارند. از آنجایی که فرش‌های دستباف به صورت دستی و با استفاده از نخ‌ها و رنگ های طبیعی تولید شده‌اند شستشوی آن‌ها کار بسیار سختی است و اگر به صورت اصولی انجام نشود ممکن است که رنگ‌های فرش با هم ترکیب شوند و مدل و طرح فرش به هم بریزد. از همین رو بهتر است که فرش‌های دستباف را حتما به قالیشویی‌های معتبر و با سابقه که دستگاه‌های مدرن و مخصوص دارند بسپارید. در اولین مرحله با استفاده از یک دستگاه خاک‌گیر گرد و غبار فرش گرفته می‌شود. در مرحله بعدی فرش مورد نظر باید شسته شود سپس باید با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی که شلاق‌های بزرگ و دوار دارند آلودگی‌های روی فرش شسته شود. در مرحله بعدی نیز آبکشی فرش انجام می‌شود.

شستشوی فرش ماشینی

درست است که شستشوی فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف آسان‌تر است و حساسیت کمتری دارد اما باز هم نمی‌توان شستشوی آن را به هر قالیشویی سپرد. به این نکته مهم توجه کنید که اگر فرش مورد نظر خود را به قالیشویی‌هایی که دستگاه‌های قدیمی و غیر کارآمد دارند بسپارید ممکن است که صدمات زیادی به فرش شما وارد کنند. از جمله این صدمات می‌توان به پارگی، رنگ پریدگی و… اشاره کرد. قالیشویی اردلان کرج با استفاده از به روزترین و مجهزترین دستگاه‌های شستشوی قالی متضمن سلامت فرش‌های شما را در فرایند شستشو است.

رفوگری فرش

رفوگری فرش یکی دیگر از خدماتی است که یک قالیشویی مدرن مثل قالیشویی اردلان کرج باید انجام دهد رفوگری و ترمیم فرش است. متخصصین ما در این مجموعه تلاش می‌کنند تا بهترین روش جلوگیری را برای فرش‌های شما انجام بدهند. حتما می‌دانید که قیمت رفو فرش ماشینی با قیمت رفو فرش دستباف متفاوت است.

مبل شویی

اما یکی دیگر از خدماتی که مجموعه ما انجام می‌دهد مبل شویی است. در واقع امروزه که در همه منازل حداقل یک سرویس مبل موجود است پس همه افراد نیاز زیادی به شستشوی مبل پیدا می‌کنند. در اکثریت موارد افراد تمایل دارند که شستشوی مبل آن‌ها در محل یعنی در منزل انجام شود به همین دلیل بسیاری از قالیشویی‌ها این فرآیند را در محل مورد نظر مشتری انجام می‌دهند. به این نکته مهم توجه کنید که مبل شویی نیز باید با استفاده از اصول و نکات مربوط به آن انجام شود، در غیر اینصورت می‌تواند آسیب‌ها و صدمات زیادی به مبل شما وارد کند.
واضح است که قیمت مبل شویی با توجه به نوع مبل و میزان کثیفی آن متفاوت خواهد بود.

شستشوی فرش ماشینی

سفارش آنلاین قالیشویی اردلان کرج

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب قالیشویی اردلان کرج این است که شما می‌توانید به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش شستشوی قالی و فرش‌ها و یا مبل و موکت خود را انجام بدهید. در واقع در اولین مرحله بهتر است که شما به سایت قالیشویی مراجعه کرده و سپس درخواست خود مبنی بر شستشوی قالی موکت یا مبل را به ثبت برسانید تا در اولین فرصت همکاران ما در این مجموعه برای دریافت سفارش شما به محل مورد نظر مراجعه کنند. اگر شما به دنبال قالیشویی در کرج هستید قالیشویی اردلان کرج می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.

ابزار رفوگری فرش

تحویل فرش در قالیشویی اردلان تا چه زمانی تحویل می گردد؟

یکی از موضوعات بسیار مهم برای افرادی که قصد استفاده از خدمات قالیشویی را دارند این است که شستشو و تحویل فرش در چه مدت زمانی انجام می‌شود. اصولاً شستشوی فرش و قالی شما نیاز به سپری شدن یک مدت زمان ۴۸ ساعته دارد. البته این موضوع به فاکتورهای دیگری مثل پیک کاری و… نیز وابسته است. مثلاً قاعدتاً ماه اسفند یک ماه بسیار شلوغ برای تمامی قالیشویی‌ها از جمله قالیشویی اردلان کرج است که با ازدحام بسیار زیادی از سفارش روبه‌رو خواهیم شد. پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید شستشوی قالی و فرش خود را در اولین فرصت و قبل از شلوغ شدن اسفند ماه انجام دهید. البته اگر برای شستشوی قالی، موکت، مبل و… فرصت بسیار کوتاهی دارید بهتر است که در ابتدا این موضوع را با کارشناسان این مجموعه در میان بگذارید و در مورد مدت زمان آن به توافق برسید.