قیمت قالیشویی  چهار راه مصباح کرج

سفارش آنلاین

عوامل موثر بر قیمت شستشوی فرش در چهارراه مصباح

فرش‌های دستبافت و ماشینی ذرات مختلفی مانند گرد و غبار و موی حیوانات خانگی را به خود جذب می‌کنند. ممکن است این ذرات آلرژی‌زا باشند و برای افرادی که به آلرژن‌ها حساس هستند یا آسم دارند، مشکلاتی ایجاد کنند. شستشوی منظم فرش علاوه بر تمیزی و درخشان نمودن فرش، با حذف این ذرات باعث می‌شود خطر آلرژی و آسم کاهش پیدا کند. اما آیا می‌دانید قیمت شستشوی فرش چگونه تعیین می‌شود.

در این مطلب قصد داریم ملاک‌های موثر بر قیمت شستشوی فرش را بررسی کنیم. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیقی در این زمینه داشته باشید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02632401927 در تماس باشید.
قیمت قالیشویی در چهار راه مصابح

تعیین قیمت شستشوی فرش در چهار راه مصابح  کرج

قالیشویی‌های معتبر با مجوز اتحادیه قالیشویی فعالیت می‌کنند و مطابق نرخنامه‌ای که اتحادیه به آن‌ها ابلاغ می‌کند از مشتریان هزینه دریافت می‌کنند. قطعا در صورتی که قالیشویی از قوانین تبعیت نکند و هزینه اضافی دریافت کند، مشتری می‌تواند شکایت خود را از طریق اتحادیه پیگیری کند.

اتحادیه برای تعیین قیمت شستشوی فرش ملاک‌های مختلفی را در نظر می‌گیرد که شامل موارد زیر است.

  • درجه آلودگی فرش و لکه‌های روی آن

درجه آلودگی فرش به طور مستقیم در تعیین هزینه شستشوی آن تاثیر دارد. هنگامی که فرش در اثر آلودگی تیره و کدر شده باشد یا لکه‌های مقاوم داشته باشد، نیاز به روش‌های پاکسازی عمیق‌تر و زمان بیشتری دارد. این موارد قیمت شستن فرش را افزایش می‌دهند.

به طور مثال اگر روی فرش لکه روغن، خمیر دندان، خون یا  ادرار وجود داشته باشد، لازم است شستشوی آن با حلال مخصوص و مواد شیمیایی قوی انجام شود که هزینه شستشوی فرش را بالاتر می‌برد.

  • جنس الیاف فرش

جنس فرش به طور مستقیم بر قیمت شستشوی آن تاثیر دارد. زیرا جنس فرش نشان دهنده میزان حساسیت و نیازهای خاص فرش در فرآیند شستشو است.

به طور مثال فرش‌های ماشینی با موادی مانند پلی‌پروپیلن یا نایلون تولید می‌شوند که لکه و آلودگی روی آن‌ها تقریبا سریع پاک می‌شود و نیاز به شوینده‌های قوی ندارند. بنابراین هزینه شستشوی آن‌ها نسبت به فرش‌های دیگر کمتر است.

 اما فرش‌های ابریشمی جنس حساسی دارند و شستشوی آن‌ها نیازمند مواد شیمیایی ملایم و مخصوص است.  شستشوی فرش ابریشم به دقت و مهارت خاصی نیاز دارد و ممکن است هزینه بیشتری نسبت به سایر فرش‌ها داشته باشد.

همچنین فرش‌های پشمی نیز از جنس طبیعی هستند و در فرآیند شستشو نیاز به روش‌ مخصوص و مواد شوینده ملایم‌ دارند. حتی ممکن است پشم در فرآیند شستشو کمی تغییر شکل بدهد و لازم باشد از روش‌های خاصی برای برگرداندن آن استفاده شود. پس قیمت شستشوی فرش پشمی و دستبافت هم بیشتر از فرش‌های ماشینی است.

  • متراژ فرش

یکی دیگر از عواملی که هزینه شستشوی فرش را تحت تاثیر قرار می‌دهد متراژ آن است. هزینه شستشوی فرش بر اساس مترمربع تعیین می‌شود. بنابراین هزینه شستشوی فرش‌های بزرگ‌تر بیشتر است.

زیرا فرش‌های بزرگ‌تر به آب، مواد شوینده و زمان بیشتری برای شستشو نیاز دارند. حتی برای شستشوی فرش‌های بزرگ لازم است از تجهیزات، ماشین آلات و برس‌های بزرگ‌تری هم استفاده شود.

قالیشویی اردلان عضو اتحادیه قالیشویی کرج است و شعبه‌های متعددی در مناطق مختلف شهر دارد تا ساکنین هر منطقه بتوانند از خدمات نزدیک‌ترین قالیشویی استفاده کنند. مزیت دیگر استفاده از خدمات قالیشویی اردلان قیمت مناسب شستشوی فرش و تحویل به موقع سفارشات است.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02632401927 در تماس باشید.