سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی محمد شهر

با نشستن گرد و غبار روی فرش، رنگ آن کدر می‌شود که باعث می‌شود به خدمات قالیشویی نیاز داشته باشیم. حتی ممکن است خوارکی یا نوشیدنی مانند قهوه و چای روی فرش بریزید و آن را کثیف کند. بنابراین بهتر است در انتخاب قالیشویی دقت کنیم تا بعد از شستشو متوجه باقی ماندن لکه‌های روی فرش و موکت نشویم. در این مطلب قصد داریم اطلاعات کامل و دقیقی درباره مزایای استفاده از خدمات قالیشویی اردلان ارائه کنیم. این اطلاعات برای کسانی که متقاضی استفاده از خدمات معتبرترین قالیشویی در فردیس هستند، مناسب است.

 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان در محمدشهرکرج با شماره 02636300063 در تماس باشید

سابقه طولانی و درخشان خدمات قالیشویی اردلان

قالیشویی اردلان از سال 1350 با استفاده از دستگاه‌ها و ماشین آلات پیشرفته و کارکنان باتجربه خدمات مطلوب و باکیفیتی در زمینه شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی به متقاضیان ارائه می‌کند. ماشین آلات و دستگاه‌هایی که در شعب مختلف قالیشویی اردلان مورد استفاده قرار می‌گیرد مطابق با آخرین تکنولوزی روز دنیا طراحی شده است و کاملا مکانیزه است که موجب تسهیل فرایند شستشو می‌شود. تجربه نیم قرن فعالیت موفق این قالیشویی در فردیس باعث شده نام و آوازه خوبی در بین مشتریان داشته باشد و بتواند با ارائه خدمات باکیفیت رضایت آن‌ها را جلب کند. 

کارکنان قالیشویی اردلان متخصص و حرفه‌ای هستند و بدون سهل‌انگاری وظایف خود را برای شستشوی فرش و موکت انجام می‌دهند. بنابراین مشتریان قالیشویی در کرج می‌توانند انتظار داشته باشند سفارشات را سالم و بدون آسیب تحویل بگیرند.

قالیشویی در محمد شهر

تنوع خدمات در قالیشویی اردلان

قالیشویی کرج مجموعه‌ای از خدمات شستشو، خشکشویی و اقدامات ترمیمی را به متقاضیان ارائه می‌کند. خدمات متنوع این قالیشویی فقط محدود به شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی یا فرش‌های قیمتی و نفیس نیست؛ بلکه متقاضیان خدمات می‌توانند کارهای شستشوی موکت و تابلو فرش را هم به کارکنان باتجربه این قالیشویی بسپارند. 

در صورتی که می‌خواهید از خدمات خشکشویی مبلمان راحتی، سلطنتی و چستر استفاده کنید یا اینکه می‌خواهید صندلی‌های ناهارخوری، صندلی سالن غذاخوری، صندلی سینما و آمفی‌تئاتر را تمیز کنید، می‌توانید از کارکنان قالیشویی اردلان بخواهید در محل حاضر شوند و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص شستشو بدون آسیب به کیفیت محصولات، آن‌ها را لکه‌برداری و تمیز کنید.

  یکی دیگر از خدمات متنوع این قالیشویی در فردیس، رفوی فرش‌های کهنه، سوخته یا پاره است. رفوکاران حرفه‌ای در کارخانه قالیشویی اردلان در کوتاه‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه، فرش‌های آسیب‌دیده را ترمیم می‌کنند تا مجددا قابل استفاده باشد. قطعا هزینه‌ای که برای ترمیم فرش می‌پردازید، نسبت به کنارگذاشتن آن و خرید یک فرش جدید مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

تحویل به موقع سفارشات

یکی از مهم‌ترین برتری‌های قالیشویی اردلان در فردیس کرج این است که سفارشات مشتریان را به موقع و زمانی که مشخص شده به آن‌ها تحویل می‌دهد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به نظم و تحویل به موقع سفارشات اهمیت می‌دهید، می‌توانید با اطمینان خاطر از خدمات قالیشویی در کرج استفاده کنید. حتی در ایامی از سال مانند بهمن و اسفند که حجم سفارشات در قالیشویی زیاد است، می‌توانید به وقت‌شناسی و تعهد به زمان‌بندی کارکنان این قالیشویی اعتماد کنید.

قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه

ارائه قیمت دقیق و شفاف خدمات قالیشویی یکی از ویژگی‌های مهمی است که در انتخاب قالیشویی باید به آن توجه کنیم. اردلان بهترین قالیشویی در فردیس است که عضو اتحادیه قالیشویان کرج است و بابت انجام خدمات مختلف شستشو و خشکشویی هزینه معقول و مناسبی از مشتریان دریافت می‌کند. اتحادیه قالیشویان کرج تعرفه‌های ارائه خدمات مختلف قالیشویی‌ها را مشخص و به آن‌ها اعلام می‌کند و مدیران را موظف می‌کند فقط بر اساس نرخنامه‌های اعلام شده از مشتریان هزینه دریافت کنند.

دقت داشته باشید هزینه شستشوی فرش‌ بر اساس متراژ و دستبافت یا ماشینی بودن آن، بر حسب مترمربع مشخص می‌شود و با توجه به اینکه شستشوی فرش دستبافت سخت‌تر است، هزینه‌ بالاتری هم دارد.  

شعب متعدد قالیشویی اردلان

اردلان معتبرترین قالیشویی در کرج است که به ساکنین مناطق مختلف کرج خدمات باکیفیت و مطلوبی ارائه می‌کند. بنابراین به جز قالیشویی در فردیس، ساکنین عظیمیه، گوهردشت، باغستان و برغان هم می‌توانند از خدمات باکیفیت و مطلوب این مجموعه استفاده کنند.

راه ارتباط با قالیشویی اردلان

درصورتی که در زمینه ارائه خدمات قالیشویی در فردیس سوالی دارید یا می‌خواهید سفارشی را ثبت کنید، می‌توانید با شماره تلفن 36300063 تماس بگیرید.

 

برای ارتباط با قالیشویی اردلان در محمدشهرکرج با شماره 02636300063 در تماس باشید