قیمت قالیشویی شهرک جهان نما کرج

سفارش آنلاین

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02632401927 در تماس باشید.

 َآشنایی با عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی در شهرک جهان نما کرج

فرش‌های دستبافت و ماشینی  به مرور زمان آلودگی‌ها، گرد و غبار، لکه‌ها و باکتری‌ها را جذب می‌کنند. شستشوی منظم فرش به شما کمک می‌کند تا بهداشت و تمیزی فضا را حفظ کنید و عوامل آلرژی‌زا و میکروبی فرش را پاک کنید. از طرف دیگر شستشوی منظم فرش باعث افزایش ماندگاری آن می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید قیمت قالیشویی در کرج چقدر است و بابت شستن فرش‌های منزل چه میزان هزینه‌ای باید بپردازید، بهتر است این مطلب را تا آخر بخوانید.

قالیشویی اردلان مجهزترین کارخانه قالیشویی در کرج است که از دستگاه‌ها و ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی ماهر و باتجربه برای شستن فرش‌ها بهره‌ می‌برد. از طریق شماره تلفن 02632401927 یا ثبت سفارش آنلاین می‌توانید از سفارشات خود را در شعبه‌های مناطق مختلف کرج ثبت کنید و از خدمات باکیفیت قالیشویی استفاده کنید.

قیمت قالیشویی در شهرک جهان نما کرج

قیمت قالیشویی در شهرک جهان نما کرج چقدر است؟

یکی از عوامل مهمی که در انتخاب قالیشویی تاثیر دارد، هزینه خدمات لکه‌برداری و شستشوی فرش است. بهترین قالیشویی، جایی است که هزینه‌های معقول و مناسبی از مشتریان دریافت کند.

به همین دلیل اغلب متقاضیان استفاده از خدمات قالیشویی تمایل دارند بدانند، چه میزان هزینه‌ای باید برای شستشوی فرش صرف کنند. واقعیت این است که قیمت شستشوی فرش ثابت نیست. برای اینکه بتوانیم پاسخ دقیقی برای این سوال پیدا کنیم باید عوامل موثر بر قیمت قالیشویی در کرج را بررسی کنیم.

موارد زیر مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه شستشوی فرش است.

جنس فرش

نخ یا الیافی که در تولید فرش دستبافت و ماشینی به کار می‌رود با هم تفاوت دارد. فرش ماشینی با الیاف مصنوعی و فرش دستبافت با الیاف و رنگ‌های طبیعی بافته می‌شود. بنابراین شیوه شستشوی هر کدام از این فرش‌ها با هم متفاوت است و قیمت شستشو را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

باتوجه به اینکه شستن فرش دستبافت سخت‌تر است و نیازمند صرف زمان طولانی و دقت بیشتری است، هزینه شستشوی آن افزایش پیدا می‌کند. 

شیوه شستشوی دستی یا اتوماتیک

روشی که برای شستشوی فرش انتخاب می‌شود نیز بر هزینه شستشو تأثیر می‌گذارد. برخی از روش‌های شستشو، مانند شستشوی ماشینی، به صورت اتوماتیک و با استفاده از ماشین‌های خاص انجام می‌شود و هزینه کمتری دارد. در مقابل، روش‌های شستشوی دستی با استفاده از تکنیک‌های خاص انجام می‌شود و هزینه بیشتری دارد.

نوع شوینده مورد استفاده برای شستن فرش

در صورتی‌که قالیشویی اردلان از بهترین شوینده‌ها استفاده کند، هزینه شستشو افزایش پیدا می‌کند. همچنین در مواقعی که برای تمیز کردن لکه‌های روی فرش لازم باشد از حلال‌های مخصوص استفاده شود، هزینه قالیشویی تحت تاثیر قرار می‌گیرد و بیشتر می‌شود.

قیمت شستشوی فرش نفیس چقدر است و چگونه تعیین می‌شود؟

این نکته را هم در نظر داشته باشید که هزینه شستشوی فرش‌های نفیس و قیمتی به صورت توافقی بین مشتری و قالیشویی تعیین می‌شود. زیرا قیمت شستشوی آن از فرش‌های ماشینی و دستبافت بیشتر است و کارکنان قالیشویی به هیچ وجه نباید هنگام شستن فرش نفیس سهل‌انگاری کنند؛ بی دقتی و سهل‌انگاری در شستن فرش‌های نفیس موجب کم شدن ارزش آن می‌شود.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02632500890 در تماس باشید.