سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی شاهین ویلا

بهترین قالیشویی در شاهین ویلا با روش‌های مدرن اقدام به شست‌وشوی فرش می‌کند. به‌جای شست‌وشوی فرش‌ها به روش سنتی که ممکن است باعث آسیب رسیدن به فرش در زیر نور خورشید و حتی پاره شدن آن در هنگام شست‌وشو شود، بهتر است تا فرش‌های خود را به قالی‌شویی مدرن بسپارید.

یکی از دغدغه‌های مردم کرج و به‌ویژه مردم مناطق شاهین ویلا و جهانشهر، یافتن قالیشویی معتبر است. خوشبختانه قالیشویی اردلان، در این محدوده جغرافیایی، خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. این مجموعه سال‌ها است که با خدمات خود توانسته اعتماد مشتریان را به دست بیاورد.

خدمات قالیشویی در شاهین ویلا کرج

فرش‌های دستباف دارای ارزش مادی و حتی معنوی بسیار زیادی برای صاحبان خود هستند. شست‌وشوی این فرش‌ها به روش سنتی ممکن است باعث آسیب به آن‌ها شود؛ بنابراین می‌توان آن‌ها را به مجموعه اردلان، به‌عنوان مجموعه معتبر قالیشویی در کرج، سپرد. شست‌وشوی فرش دستباف، با آب دمای متعادل و با استفاده از مواد شوینده باکیفیت انجام می‌شود.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634409296 در تماس باشید.

از جمله خدمات مجموعه اردلان، به‌عنوان قالیشویی در شاهین شهر کرج و قالیشویی در جهانشهر، عبارت‌اند از:

 • شست‌وشوی فرش دستباف
 • شست‌وشوی فرش ماشینی
 • مبل‌شویی
 • رفوگری فرش

با سپردن فرش دستباف خود به این مجموعه در شاهین شهر، تغییری در رنگ آن‌ها ایجاد نخواهد شد. با شست‌وشوی استاندارد، آسیبی به دوخت و به قسمت‌های قدیمی‌تر و حساس فرش وارد نخواهد شد. معمولاً در روش سنتی، فرش‌ها دیرتر خشک می‌شوند و این عامل باعث بد بو شدن آن‌ها خواهد شد.

فرش‌های ماشینی الیاف مختلفی دارند که شست‌وشو باید متناسب با نوع الیاف آن‌ها انجام شود. قالیشویی اردلان با استفاده از پرسنل باتجربه و ماشین‌آلات مکانیزه و با استفاده از بهترین مواد اقدام به شست‌وشوی انواع فرش‌های ماشینی شما می‌کند.

شست‌وشوی منظم مبل‌ها در افزایش طول عمر آن‌ها تأثیر بسزایی دارد. این مجموعه، در منزل شما تمامی لکه‌ها و کثیفی‌های موجود بر روی مبل‌ها را از بین خواهد برد. شست‌وشوی مبل‌ها با استفاده از دستگاه‌های تمام‌اتوماتیک بخارشویی، مواد نانو و در صورت نیاز با روش‌های سنتی همچون دستگاه دریل و به‌صورت دستی انجام می‌پذیرد.

رفوگری یا همان تعمیر فرش‌های آسیب‌دیده برای ازبین‌بردن پارگی و تعمیر شیرازه آن در برخی از قالیشویی‌ها انجام می‌شود. باید در نظر داشته باشید که هر قالیشویی این خدمات را به خوبی ارائه نمی‌دهد. بهترین قالیشویی در شاهین ویلا با استفاده از ابزارهایی همچون درفش، انگشتانه، میخکش، انواع قیچی، قاشین، انواع قلاب، چاقوی بافت، کلاف نخ متناسب با جنس فرش و بسیاری دیگر از ابزارها اقدام به رفوگری می‌کند.

به‌طورکلی مراحل غبارگیری، شست‌وشو و خشک‌کردن برای تمامی فرش‌ها در مجموعه قالی‌شویی در شاهین ویلا کرج انجام می‌شود.

قالیشویی در شاهین ویلا کرج

سفارش قالیشویی در شاهین ویلا کرج

سفارش قالیشویی در شاهین ویلا کرج به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. امروزه بسیاری از مردم تمایل دارند سفارش‌ها خود را به‌صورت اینترنتی ثبت کنند؛ بنابراین قالیشویی اردلان این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان سفارش‌های خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنند. البته در صورت تمایل می‌توانید با شماره این مجموعه نیز در تماس باشید تا سفارش‌های خود را ثبت کنید.

شما می‌توانید به‌صورت آنلاین، در تمامی ساعات شبانه‌روز و حتی در روزهای تعطیل، سفارش‌های خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، تیم قالیشویی در کرج در سریع‌ترین زمان و با حضور در محل، اقدام به جمع‌آوری فرش‌های موردنظر می‌کند. شما می‌توانید محدودیت‌های زمانی شست‌وشوی فرش خود را باه کارشناسان مجموعه اعلام کنید تا در موعد دلخواه، خدمات ارائه شده و فرش‌ها برای شما ارسال شوند. البته به‌صورت عادی فرش‌ها در مدت‌زمان 48 ساعت شست‌وشو شده و تحویل داده می‌شوند.

معمولاً در ماه‌های نزدیک به سال جدید، زمان‌های پیک تایمی قالیشویی اردلان است؛ بنابراین توصیه می‌شود همین حالا اقدام به ثبت سفارش برای شست‌وشو قالی، مبل و رفوگری کنید.

بهترین قالیشویی در شاهین ویلا کرج

قالیشویی‌های مختلفی وجود دارند؛ اما لقب بهترین قالیشویی مطابق با معیارهایی به یک مجموعه داده می‌شود. تجربه ثابت کرده است که حتی اگر بهترین ابزارها در یک قالیشویی وجود داشته باشند؛ اما پرسنل آن تجربه و توانایی بالایی نداشته باشند، نمی‌توانند خدمات خوبی را ارائه دهند. بهترین قالیشویی در کرج باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • پرسنل خوش‌برخورد و باتجربه
 • کیفیت شست‌وشو و تمیزی فرش‌ها و ارائه خدمات مناسب
 • قیمت مناسب

خوشبختانه مجموعه قالیشویی اردلان تمامی این معیارها را دارد و بیشتر مردم به‌واسطه همین معیارها از این مجموعه راضی هستند. تنها هدف این مجموعه کسب رضایت شما عزیزان و برجای‌گذاشتن نام نیک از خود است.

بهترین قالیشویی در شاهین ویلا

قیمت قالیشویی در شاهین ویلا

قیمت قالیشویی در شاهین ویلا کرج و  قیمت قالیشویی در جهانشهر متأثر از عوامل مختلفی هستند. از جمله این عوامل عبارت‌اند از:

 • میزان متراژ فرش
 • نوع و جنس فرش
 • نوع مواد شوینده
 • نوع شست شوی فرش اعم از خشک‌شویی، بخار شویی و شست‌وشو با آب
 • رفوگری فرش
 • و… .

متأسفانه، شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از قالیشویی‌های سطح شهر با قیمت‌های بسیار پایین، توجه مشتریان را جلب می‌کنند. مشتری پس از شست‌وشو متوجه خواهد شد که خدمات ارائه شده کیفیت لازم را نداشته است. متأسفانه این نوع قالیشویی‌ها جوابگوی کیفیت پایین خدمات خود  هم نیستند. البته بالابودن تعرفه شست‌وشوی قالی ملاکی بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده نیست؛ بنابراین باید قالیشویی را انتخاب کنید که در سال‌های قبل نام درخشانی از خود بر جای گذاشته باشد.

خوشبختانه مجموعه قالیشویی اردلان در کرج با منصفانه‌ترین قیمت‌ها اقدام به ارائه بهترین خدمات می‌کند. قبل از حضور کارکنان مجموعه برای انتقال فرش‌ها، می‌توانید از قیمت تعرفه مجموعه مطلع شوید و خدمات و قیمت را با دیگر قالیشویی‌های موجود در شهر کرج و سراسر کشور مقایسه کنید.

ارائه خدمات اعلا شویی فرش در شاهین ویلا

در روش‌های معمولی برای شست‌وشوی فرش، مقداری پودر بر روی آن‌ها ریخته شده و شست‌وشو به‌وسیله ماشین انجام می‌شود. در روش اعلا شویی فرش، کارشناسان به‌دقت، الیاف و تار و پودهای فرش را بررسی می‌کنند و بهترین مایع شست‌وشو برای آن‌ها را انتخاب می‌کنند. هدف از این نوع شست‌وشو، تمیزی بیشتر و زدودن گردوغبار، حفظ بهداشت، افزایش طول عمر فرش، براق شدن فرش و نرمی آن است تا در هنگام راه‌رفتن بر روی فرش حس خوبی به مشتری داده شود.

در صورت داشتن فرش‌های گران‌قیمت، فرش‌های معمولی، نیاز به رفوگری و تعمیر فرش و یا مبل‌شویی در محل و نیاز به قالیشویی در شاهین ویلا، سفارش‌های خود را در سایت قالیشویی اردلان کرج ثبت و یا با شماره 34409296 در تماس باشید.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634409296 در تماس باشید.