سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی دهقان ویلا کرج

رعایت شیوه صحیح شستشوی فرش علاوه بر اینکه لکه‌ها را تمیز می‌کند و رنگ فرش را درخشان می‌کند از ترکیب شدن رنگ الیاف آن با هم جلوگیری می‌کند. بنابراین لازم است قالیشویی معتبری را انتخاب کنیم که حفظ کیفیت فرش را اولویت قرار می‌دهد. با خواندن این مطلب با بهترین قالیشویی در دهقان ویلا آشنا شوید و برتری‌های خدمات آن را بشناسید.

معرفی قالیشویی اردلان در دهقان ویلا کرج

قالیشویی اردلان بهترین و معتبرترین قالیشویی در کرج است که عضو اتحادیه قالیشویان کرج است. مزیت عضویت در اتحادیه این است که مشتریان می‌توانند در صورت نارضایتی از خدمات قالیشویی، شکایات خود را از طریق اتحادیه پیگیری نمایند. قالیشویی اردلان در سطح شهر کرج شعبه‌های متعددی دارد که به ساکنین مناطق مختلف خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کنند.

 قالیشویی در جهانشهر و دهقان ویلا کرج از شعبه‌های این مجموعه هستند که خدمات متوعی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

دلایل برتری خدمات قالیشویی اردلان و شعبه‌ قالیشویی در دهقان ویلا شامل موارد زیر است.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634409296 در تماس باشید.

1. استفاده از ماشین آلات تخصصی و پیشرفته

یک قالیشویی معتبر باید مجهز به دستگاه‌ها و ماشین آلات پیشرفته و تخصصی باشد تا بتواند اقدامات لکه‌برداری، شستشو و آبگیری فرش را با سرعت و دقت بالا انجام دهد. قالیشویی در دهقان ویلا برای ارائه خدمات شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، شستشوی موکت و تابلو فرش از ابزارها و ماشین آلات تخصصی استفاده می‌کند تا بتواند تمام لکه‌ها را به خوبی تمیز کند و رضایت مشتریان را جلب نماید.

2. کارکنان باتجربه و ماهر قالیشویی در دهقان ویلا

مهارت کارکنان قالیشویی از عوامل مهمی است که باعث می‌شود کیفیت فرش بعد از شستشو حفظ شود. در صورتی که کارکنان قالیشویی با شیوه صحیح شستشو، نحوه استفاده از دستگاه‌ها و نحوه استفاده از شوینده‌ها آشنایی نداشته باشند، به الیاف فرش آسیب می‌زنند و موجب کاهش ارزش فرش می‌شوند.

مزیت استفاده از خدمات قالیشویی در دهقان ویلا این است که نیروی انسانی متخصص و باتجربه‌ای را استخدام کرده که با مراحل شستشوی فرش آشنایی دارند و بدون کوچکترین خطا و اشتباه کار شستشو را انجام می‌دهند. با سپردن فرش‌های منزل خود به این مجموعه می‌توانید اطمینان داشته باشید که سلامت و ارزش فرش‌ها حفظ می‌شوند. حتی می‌توانید فرش‌های نفیس و گران‌قیمت را هم با اطمینان خاطر به این مجموعه بسپارید.

3. استفاده از حلال و شوینده مخصوص

گرد و غبار و لکه‌هایی که در اثر ریختن مواد غذایی و نوشیدنی‌ها روی فرش ایجاد می‌شود با استفاده از شوینده‌های معمولی تمیز می‌شوند. البته شوینده‌ای که برای شستن فرش استفاده می‌شود باید علاوه بر قدرت پاک‌کنندگی،الیاف فرش را نرم و درخشان کند و به رنگ آن آسیب نزند.

یکی از دلایل برتری خدمات قالیشویی اردلان در دهقان ویلا این است که شوینده‌های مرغوب و درجه یک استفاده می‌کند و مشتریان می‌توانند بابت سالم ماندن و تمیز شدن فرش‌ها اطمینان داشته باشند.

حتی در این مجموعه از حلال‌های مخصوص هر لکه استفاده می‌شود. به طور مثال برای پاک کردن لکه چسب یا لکه رنگ‌های شیمیایی از روی الیاف فرش نمی‌توان از شوینده‌های معمولی استفاده کرد. کارکنان قالیشویی در دهقان ویلا با حلال‌های مخصوص هر لکه آشنایی دارند و می‌توانند لکه‌ها را تمیز کنند.

بهترین قالیشویی در دهقان ویلا

1. امکان تحویل به موقع سفارشات

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات قالیشویی در دهقان ویلا این است که سفارشات مشتریان در زمان مشخص شده به آن‌ها تحویل داده می‌شود. تعهد در تحویل سفارشات یکی از ملاک‌های مهم در انتخاب قالیشویی است؛ زیرا تقریبا تمام مشتریان به نظم و انضباط در تحویل سفارشات اهمیت می‌دهند و تمایل دارند سفارشات را به موقع تحویل بگیرند.

2. قیمت مناسب خدمات قالیشویی در دهقان ویلا

همان‌طور که پیش از این هم گفتیم تمام شعبه‌های قالیشویی اردلان عضو رسمی اتحادیه قالیشویان هستند. بنابراین تعرفه‌های ارائه خدمات شستشو و لکه‌برداری مطابق نرخنامه اتحادیه قالیشویان است. پس مشتریان می‌توانند اطمینان داشته باشند که هزینه شستشوی فرش در این قالیشویی کالا مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

بهتر است بدانید هزینه شستشوی فرش دستبافت و ماشینی بر اساس متراژ و نوع فرش تعیین می‌شود. هزینه شستشوی هر متر مربع فرش دستبافت از هزینه شستشوی فرش ماشینی بیشتر است. زیرا شستن فرش دستبافت به تخصص و تجربه بیستری نیاز دارد و سخت‌تر است. الیاف فرش دستبافت طبیعی است و درصورت عدم رعایت اصول شستشو، رنگ الیاف آن با هم ترکیب می‌شوند.

3. خدمات متنوع قالیشویی دهقان ویلا

خدمات قالیشویی دهقان ویلا محدود به شستشوی فرش دستبافت و ماشینی نیست؛ در این مجموعه خدمات رفو و ترمیم فرش‌های آسیب دیده و کهنه انجام می‌شود. رفوکاران حرفه‌ای این مجموعه می‌توانند تمام ایرادات فرش را ترمیم کنند تا مجبور نشوید فرش کهنه را با فرش سالم و نو جایگزین کنید.

خدمات دیگر قالیشویی اردلان در دهقان ویلا کرج، خشکشویی انواع مبلمان و صندلی‌های غذاخوری است. مزیت استفاده از خدمات خشکشویی این است که در محل انجام می‌شود و نیازی به انتقال مبلمان به قالیشویی وجود ندارد.

 نحوه ثبت سفارشات در قالیشویی اردلان

قالیشویی اردلان سابقه‌ای درخشان و طولانی در زمینه شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی دارد که باعث شده مشتریان بتوانند به راحتی به خدمات این مجموعه اعتماد کنند. شیوه‌های ثبت سفارش در قالیشویی دهقان ویلا شامل موارد زیر است.

  • تماس تلفنی

در صورت تمایل برای ثبت سفارش تلفنی قالیشویی در دهقان ویلا می‌توانید با شماره تلفن 34409296  تماس بگیرید تا کارشناسان به سوالات شما پاسخ دهند و راهنمایی‌های لازم را به شما اعلام کنند.

  • ثبت سفارش آنلاین

مزیت استفاده از ثبت سفارش آنلاین این است که شما محدودیت زمانی و مکانی ندارید و می‌توانید فقط با اتصال به اینترنت و دسترسی به سایت قالیشویی، سفارشات شستشو و خشکشویی را در مدت زمان کوتاهی ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان باشید.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634409296 در تماس باشید.