بهترین قالیشویی در حسن آباد کرج

سفارش آنلاین

آشنایی با خدمات بهترین قالیشویی حسن آباد کرج

سبک زندگی آپارتمان‌نشینی و مشغله‌های اعضای خانواده از عواملی هستند که باعث شده دیگر امکان شستن فرش و موکت در منازل فراهم نباشد. قالیشویی‌ها خدمات شستشو و لکه‌برداری فرش‌ و موکت را به متقاضیان ارائه می‌کنند. در این مطلب قصد داریم به کسانی که در حسن آباد کرج و اطراف آن سکونت دارند، قالیشویی معتبر و باسابقه‌ای با نام قالیشویی اردلان را معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات دقیق درباره قالیشویی حسن آباد کرج تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

معرفی قالیشویی اردلان در حسن آباد کرج

قالیشویی اردلان کرج با سابقه‌ای بیشتر از نیم قرن خدمات لکه‌برداری و شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، موکت و تابلو فرش را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. قالیشویی اردلان شعبه‌های متعددی در مناطق مختلف کرج دارد تا ساکنین هر منطقه بتوانند سفارشات خود را به نزدیکترین شعبه قالیشویی در کرج تحویل دهند.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02632543474 در تماس باشید.

 

بهترین قالیشویی در حسن آباد

خدمات قالیشویی حسن آباد کرج شامل موارد زیر است.

1.     شستشو و لکه‌برداری انواع فرش

لکه‌برداری فرش‌های دستبافت و ماشینی باید با توجه به نوع لکه و با استفاده از حلال مخصوص انجام شود. کارکنان قالیشویی حسن آباد کرج با حلال‌های مختلف هر لکه آشنایی دارند و انواع لکه‌های جوهر، لکه چای و قهوه، لکه چسب و رنگ‌های مختلف را از روی الیاف فرش پاک می‌کنند. اقدامات لازم برای لکه‌زدایی فرش در قالیشویی حسن آباد کرج به نحوی انجام می‌شود که آسیبی به الیاف فرش وارد نشود و از کیفیت آن کم نشود.

همچنین برای شستن فرش دستبافت و ماشینی از شوینده‌های مخصوص و درجه‌یک استفاده می‌شود که بدون آسیب به الیاف فرش، گرد و غبار، لکه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها را از بین می‌برند.

بهترین شوینده برای شستن فرش، شوینده‌ای است که قدرت پاک‌کنندگی بالایی داشته باشد، حاوی الیاف سفیدکننده نباشد و الیاف فرش را زبر نکند. به جز شعبه قالیشویی اردلان در حسن آباد، در شعبه‌های قالیشویی در عظیمیه و قالیشویی در سن آباد هم از شوینده‌های درجه یک با ویژگی‌هایی که بیان کردیم استفاده می‌شود.

2.     شستشوی تابلو فرش

همانطور که نشستن گرد و غبار روی الیاف فرش، موجب کدر شدن رنگ آن می‌شود، در اثر گذر زمان و نشستن گرد و غبار روی تابلو فرش هم لازم است نسبت به شستشوی آن اقدام نماییم. تمیز کردن تابلو فرش در منزل امکان‌پذیر نیست. زیرا ممکن است در اثر استفاده از شوینده نامناسب یا شیوه نادرست شستشو تابلو فرش خراب شود و مرغوبیت خود را از دست بدهد.

در قالیشویی حسن آباد از شوینده‌های مناسب برای تمیز کردن الیاف تابلو فرش‌های ماشینی و دستبافت استفاده می‌شود تا بدون خراب شدن رنگ الیاف، تابلو فرش تمیز و درخشان به مشتری تحویل داده شود.

3.     ترمیم و رفوی فرش‌های آسیب دیده و کهنه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قسمتی از فرش منزلتان بر اثر سهل‌انگاری بسوزد یا پاره شود. قطعا در صورت بروز این اتفاقات نمی‌توانید فرش را کنار بگذارید و یک فرش نو جایگزین آن کنید. بهترین راه این است که فرش آسیب دیده را به یک رفوکار حرفه‌ای بسپارید تا پارگی فرش را ترمیم کند.

رفوکاران حرفه‌ای و زبده قالیشویی حسن آباد کرج با استفاده از ابزارهای تخصصی رفو، می‌توانند آسیب‌هایی مانند پارگی، سوختگی، ترکیب شدن رنگ الیاف فرش یا خراب شدن ریشه‌های فرش را ترمیم کنند. مزیت استفاده از خدمات رفوی قالیشویی حسن آباد این است که دستمزد رفوکاران مناسب و مقرون‌به‌صرفه است و مشتریان می‌توانند با صرف هزینه معقول فرش‌های آسیب دیده را مجددا مورد استفاده قرار دهند.

4.     خشکشویی مبلمان و صندلی ناهارخوری

مبلمان از لوازم اصلی دکوراسیون منزل اغلب خانواده‌ها است. برای تمیز و درخشان شدن مبلمان لازم است هر چند وقت یک بار آن‌ها را تمیز کنید. اما شستن مبلمان بدون استفاده از تجهیزات مخصوص آبگیری امکان پذیر نیست. زیرا باقی ماندن آب داخل فوم مبلمان باعث می‌شود، کیفیت فوم از بین برود و مبلمان دیگر قابل استفاده نباشد.

قالیشویی حسن آباد کرج با استفاده از دستگاه‌های تخصصی تمام لکه‌های روی فرش را پاک می‌کنند و با آبگیری مناسب از خراب شدن فوم مبلمان جلوگیری می‌کنند. کارکنان قالیشویی برای ارائه خدمات خشکویی مبلمان در محل حاضر می‌شوند. این مزیت باعث می‌شود نیازی به جابه‌جا کردن و انتقال مبلمان نباشد و مشتریان بتوانند با خیال آسوده برای خشکشویی مبلمان اقدام نمایند.

همچنین بهتر است بدانید خدمات خشکشویی برای انواع مبلمان راحتی، سلطنتی، چستر ارائه می‌شود و محدودیتی با توجه به نوع مبلمان وجود ندارد. حتی می‌توانید برای تمیز کردن صندلی‌های ناهارخوری یا صندلی سالن همایش و رستوران، صندلی سینما از خدمات خشکشویی قالیشویی اردلان حسن آباد کرج استفاده کنید.

بهترین قالیشویی در حسن آباد کرج

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی حسن آباد کرج

قالیشویی اردلان کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان کرج است که تعرفه‌های خدمات را مطابق مصوبات اتحادیه از مشتریان دریافت می‌کند. برای ثبت سفارشات شستشو و لکه‌برداری فرش‌های دستبافت و ماشینی، خشکشویی مبلمان یا رفوی فرش‌های کهنه می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

  • تماس با شماره تلفن 32543474
  • ثبت سفارشات آنلاین در سایت قالیشویی اردلان

با ثبت سفارشات در قالیشویی اردلان شعبه حسن آباد کرج می‌توانید اطمینان داشته باشید که سفارشات را در زمان مقرر و بدون تاخیر تحویل می‌گیرید.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02632543474 در تماس باشید.