سفارش آنلاین

قیمت قالیشویی اراضی انحصاری چقدر است؟

فرش ایرانی از معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین کفپوش‌هاست که نه تنها در ایران، بلکه در سایر کشورها هم طرفداران زیادی دارد. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای افزایش طول عمر و ماندگاری فرش باید برنامه منظمی برای شستشوی آن داشته باشید. برای سپردن فرش‌های آلوده به قالیشویی اردلان بهتر است با عوامل تاثیرگذار بر هزینه قالیشویی آشنا شوید. این مطلب دربرگیرنده اطلاعات کامل و دقیقی درباره قیمت قالیشویی در اراضی انحصاری کرج است. 

قالیشویی اردلان طی نیم قرن فعالیت با استفاده از ماشین آلات نوین و مجهز و به کمک کارکنان ماهر و باتجربه توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. با تحویل سفارشات به این قالیشویی لازم نیست نگران هزینه‌ یا موعد تحویل سفارشات باشید.

برای ارتباط با قالیشویی اردلان با شماره 02634409296 در تماس باشید.

عوامل موثر بر قیمت قالیشویی چیست؟

برخی از افراد انتظار دارند، با پرسیدن هزینه قالیشویی، یک قیمت ثابت و دقیق به آن‌ها اعلام کنیم. اما واقعیت این است که قیمت قالیشویی ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. موارد زیر مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت قالیشویی در اراضی انحصاری کرج است.

جنس فرش

فرش دستبافت کالایی باارزش و قیمتی است که با زحمت زیادی توسط بافندگان ماهر و باتجربه بافته می‌شود. الیاف فرش دستبافت طبیعی است و باید با شوینده‌های مخصوص و دقت بالایی شسته شود. در مقابل فرش‌های ماشینی، با الیاف مصنوعی آماده می‌شوند و شستشوی آسان‌تری دارند.

با این توضیحات مشخص می‌شود، قیمت قالیشویی در اراضی انحصاری به جنس فرش بستگی دارد. مطابق انتظار قیمت قالیشویی فرش دستبافت از قیمت قالیشویی فرش ماشینی بیشتر است. زیرا کارکنان قالیشویی باید زمان بیشتری برای شستشوی این فرش‌ها صرف کنند و از شوینده مخصوص استفاده کنند.

میزان کثیفی فرش

میزان کثیفی فرش دستبافت و ماشینی از عوامل بااهمیت دیگری است که قیمت شستشو را تحت تاثیر قرار می‌دهد.  قطعا فرش‌هایی که شدیدا کثیف و آلوده هستند، به پاکسازی و شستشوی عمیق‌ با شوینده‌های قوی و بیشتری نیاز دارند. این ویژگی باعث می‌شود قالیشویی هم هزینه خدمات شستشو را افزایش دهد.

لکه‌زدایی از فرش

نوع آلودگی و ذرات موجود در فرش نیز قیمت شستشوی آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برخی لکه‌های مانند لکه‌های چسب، رنگ یا ذرات سنگین برای تمیز شدن به روش‌های خاص و مواد شوینده قوی‌ نیاز دارند. همچنین کارکنان قالیشویی باید با حلال‌های مختلف آشنایی داشته باشند و بتوانند این لکه‌ها را به درستی پاک کنند.  

استفاده از حلال‌های مخصوص برای تمیز کردن لکه‌های روی فرش، هزینه مواد اولیه مصرفی در قالیشویی را بالا می‌برد و باعث می‌شود هزینه قالیشویی در اراضی انحصاری افزایش پیدا کند.

مساحت فرش

اگر می‌خواهید برآورد دقیقی از قیمت قالیشویی در اراضی انحصاری داشته باشید، باید تاثیر مساحت فرش بر هزینه شستشو را هم در نظر بگیرید. قالیشویی هزینه شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی را بر اساس مترمربع از مشتریان دریافت می‌کند. بنابراین طبیعی است که قیمت شستشوی فرش‌های بزرگ‌تر بیشتر از قیمت شستشوی فرش‌های کوچک‌تر باشد.

زیرا کارکنان برای شستن فرش بزرگ‌تر زمان بیشتر و شوینده بیشتری مصرف می‌کنند. همچنین فرش‌های بزرگ‌تر برای شستشو و خشک کردن به تجهیزات و ماشین آلات خاصی نیاز دارند.