بله .

  به علت درخواست مشتری ها در هر منطقه چند سرویس جهت جمع آوری فرش خدمات رسانی میکنند تا در کمترین زمان ممکن مشتری عا از خدمات قالیشویی اردلان بهرمند شوند.

  قیمت پایه شستشوی فرش های ماشینی از متری 25000 هزار تومان است که نصبت به رنگ و الیافت و کثیفی و مقدار لکه فرش متغیر است که کارشناسان با بازدید رایگان از فرش ها نوع خدمات متناسب با فرش را خدمت عزیزان با رعایت حقوق مصرف کننده توضیح داده تا مشتری ها بتوانند با مناسب ترین قیمت بهترین خدمات رو انتخاب کنند.

  شستشو و تحویل فرش های ماشینی در کارخانه قالیشویی اردلان کمتر از 72 ساعت است که این موجب را فراهم کرده تا در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت خدمات به همشهری های عزیز ارائه دهد.

  بله.

  فرش های دستبافت از سه نوع الیافت طبیعی رنگ شده اعم از کرک، پشم و ابریشم بافته میشوند که کارشناسان بعد از بازدید بهترین خدمات رو نصبت به الیافت فرش توضیح میدهند تا کیفیت رنگ و طراوت الیافت بعد از شستشو حفظ شود.

  بله.

  کلیه خدمات فرش از قبیل رفوع پارگی و سوختگی ریشه زنی فرش های دست بافت و ماشینی، شیرازه زنی، چرم دوزی، رنگ برداری فرش های اعلا، با رعایت حقوق مصرف کننده در مجموعه کارخانه قالیشویی اردلان انجام میشود.